Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti is így vagytok...

Anyukák! Ti is így vagytok ezzel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Keresztszüleim gyermeke 3 éves. A szülők mindig rászólnak, leszidják elég keményen, ha akár otthon(gondolom társaságban nemszokott, de otthon szidják:S nekem ez fura) a kisgyerek elszellenti magát. Szerintem ez természetes dolog és mindenki csinálja.. De 3 éves kisgyerek azért még tényleg kicsi.. most kapjon bélcsavarodást? miért ne adhatná ki ha kell neki? Ti is rászóltok gyermekeitekre ha szellent otthon, vagy zavar ez egyaltalán titeket? kort is írjatok!!

16/L


2010. júl. 2. 11:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ja! 25 éves vagyok. utolsó voltam!
2010. júl. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mégis mit mondanak neki?milyen szavakkal szidják le?Pl:te hülye kis ribanc..... vagy csak emelt hangon mondják,hogy :mondtam már hogy nem illik?
2010. júl. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
emelt hangon szokták. csúnya szavakat előtte nem mondanak. De viszont nagyon megszidják. pl.: mondtam már h ilyet ne csinálj! fúúj nemszabad.. meg ilyesmiket:S
2010. júl. 2. 16:08
 14/14 anonim ***** válasza:
Figyi,szerintem ez nem gáz.Gondolom már óvodás vagy nemsoká az lesz,képzeld el,milyen kellemetlen lenne a gyereknek,ha az óvónő szólna rá,vagy rosszabb esetben kigúnyolná a többi gyerek előtt.Volt már olyan tapasztalatom,(pedagógus vagyok)még gyakornok voltam,az óvónő azt mondta a többi gyereknek, hogy "nevessétek ki" mert a kiscsoportos kislány valamit elfelejtett.Szerintem kevésbé megalázó,ha a szülei leszidják.Azt úgysem veszi olyan komolyan mint te,másképp nem ismétlődne meg a dolog:)
2010. júl. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!