Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti is így vagytok...

Anyukák! Ti is így vagytok ezzel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Keresztszüleim gyermeke 3 éves. A szülők mindig rászólnak, leszidják elég keményen, ha akár otthon(gondolom társaságban nemszokott, de otthon szidják:S nekem ez fura) a kisgyerek elszellenti magát. Szerintem ez természetes dolog és mindenki csinálja.. De 3 éves kisgyerek azért még tényleg kicsi.. most kapjon bélcsavarodást? miért ne adhatná ki ha kell neki? Ti is rászóltok gyermekeitekre ha szellent otthon, vagy zavar ez egyaltalán titeket? kort is írjatok!!

16/L


2010. júl. 2. 11:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
zavaró mert nem éppen rózsa illatú de nem szolok mert természetes inkább használok légfrissitőt vagy szellőztetek!Legközelebb meg kérdezd meg a keresztszüleidet hogy ők nem szoktak??
2010. júl. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A fiam akkorékat szokott mint az ágyú.Rászólók, hogy m,oderálja már magát, mert nem egyedül van..

Persze, ez természetes folyamat, mindenkinek kell, de ki lehet menni a fürdőbe...

Valahogy, valamikor el kell kezdeni rászoktatni, hogy el lehet azt intézni úgyis, hogy nem kell mindenkinek tudnia róla.

2010. júl. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
soha nem szólnék rá emiatt. Ha nagyobb, akkor meg lehet neki tanítani, hogy a wc-ben szellentsen vagy menjen át másik helyiségbe,ahol nincs senki
2010. júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy szólok rá!A nagy 18 éves,a kicsi 2 éves.A nagy már természetesen tud disztingválni,a kicsinek is majd megtanítjuk,hogy hol illik,és hol nem,illetve hogyan...

szerintem abszolút abnormális,ahogyan a szülei bánnak a kislánnyal.

2010. júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az én fiam 2 éves, de olyan aranyos olyankor. A párom direkt várja, hogy mikor pukizik:)

Persze ebből később sem lesz gond, majd szépen leülünk és elmagyarázzuk hogy hol szabad,és hol nem:)

2010. júl. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

a szobatisztaságnak 5 éves korra kell beállnia, akkor elég érett már h szabályozza....ez alatt megemlíteném, h szokja a dolgot, de semmiképp nem szidnám le.....az más ha mondjuk ezzel szórakozik egy 10 éves...akkor elmondanám, h ezt nem illik és ne csinálja....egyébként szerintem ha úgy van nevelve egy gyerek, nem azt látja otthon, h apuka a tv előtt sörivás közben ereget, akkor nem is kell ezt túlmagyarázni.....

26/ fiam 2

2010. júl. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

3 éves kortól már illene a gyereket felnőtt viselkedésre tanítani.

Engem zavarna, és rá is fogok szólni a gyerekre, hogy menjen ki a wc-re.


Mi otthon sem böfögünk és szellentünk egymás előtt sem, csak azért mert otthon vagyunk.


Ennyi tiszteletet igazán megérdemel mindenki.

2010. júl. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
volt már kellemetlen szituáció abból h a fiam a postán belebüfögött a nő képébe, mert a kezemben volt.....ilyenkor kicsit pironkodik az ember, mert a felnőttek sokszor magukból indulnak ki......egy egyszerű egészségedre drágám bőven elég.....röhögni nem kell rajta, mert akkor esetleg téves információt közlesz vele....korábbi 26-os
2010. júl. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem értelmesen is el lehet magyarázni annak a kisgyereknek, hogy hol és mikor van helye a dolognak.

De ha véletlen pukizik egyet na bummm...

2010. júl. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
kisgyerek még, szerintem ha pukizik el lehet neki mondani kedvesen, hogy társaságban nem szoktunk azért, hogy amikor nagyobb lesz és tudja majd ezt kontrollálni, addigra tudni fogja, hogy illik-e. de hogy egy 3 évest ezért leszidni - szerintem egyáltalán nem helyes. mi felnőttek sok mindent képesek vagyunk visszatartani, de egy kisgyerek nem.
2010. júl. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!