Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap lesz a szülinapom,...

Holnap lesz a szülinapom, (17. ) és nem tudom hogy mit kérjek? Már a szülök is kérdezték. Adnátok tippet?

Figyelt kérdés
Köszi a választ! 16L
2010. júl. 1. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérj utazást, vagy valami élményt :)
2010. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
vibrit
2010. júl. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél?
2010. júl. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is utazást:)Én négy szülinapomra(8.,10.,12. és 14.-re)állatokat kaptam.Ez hosszabb élmény,mint egy utazás,hisz évekig gondoskodhatsz egy állatról,játszhatsz vele.És szeretheted őt,és ő is szeret téged:)Vagy nagyon jó szórakozás a Nintendo Wii!Ez nem olyan,mint az Xbox,meg a PlayStation játékok!Nézz csak utána,ezerszer jobb,és teljesen más:)

14/L

2010. júl. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát ezaz én sem tudom:S köszi az edigi válaszokat.! van kutyám.. és több állatot nem kapok.. mert anya mondta elég 1 kutya is.. ://
2010. júl. 1. 18:48
 6/10 anonim ***** válasza:
vásárlási utalvány a kedvenc boltotba/boltjaidba, utazás, ha van, akkor a hobbidhoz valami kellék. mondjuk új cipő (futócipő, tánccipő, teniszcipő, stb.), lovaglónaci, kották...
2010. júl. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nem tudod eldönteni, akkor egyszerűen csak mondd meg nekik, hogy most nem érzed úgy, hogy szükséged lenne bármire is, de ha kell majd valami, akkor szólni fogsz, és azt vehetik majd úgy, mintha szülinapi ajándék lenne.
2010. júl. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy közös családi programot. Lehet az étterem, mozi, színház, bármi. Fizessék az ajándékod árából, együtt van a család, jól érzitek magatokat. Kell ennél jobb?


Élményeket gyűjts, ne tárgyakat, amiket úgyis kidobsz...:)

2010. júl. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ma van!Boldog születésnapot neked!Van olyan dolog amire gyerekkorod óta vágysz? Vagy amit már régebben kinéztél, csak nem merted magadnak megvenni?
2010. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat utolsó válaszoló boldog születésnapot kívánok neked is!!:)) már megvan szóltam hogy menjünk el a családdal vidámparkba!
2010. júl. 2. 14:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!