Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik volt a legkomolyabb...

Melyik volt a legkomolyabb döntés az életedben?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok amikor két dolog közül kellett választanod és mind a két döntésnek következményei vannak/voltak.
2010. júl. 1. 18:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:51


Nem semmi fiatalon ilyet átélni! Részvétem. Az biztos, hogy nem lehetett neked könnyű, amikor először találkoztatok az sem volt véletlen. Mivel véletlenek nincsenek. Ennek (sajnos) így kellett történnie. :(

2010. júl. 2. 11:30
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem is egy volt... elsőként: 3éves kapcsolatom löktem el egy alig egy hónapja ismert fiúért,akivel rá 2hétre összeköltöztem,és egy hónap múlva teherbe estem. A babát megtartottuk:) az óta is boldogan élünk hármasban. a másik pedig az volt, hogy időközben édesapám halálos beteg lett,hozzám ragaszkodott,hiába nem ismert már meg,és mégis otthagytam,elköltöztem. Egyre jobban romlott az állapota,már csak néhány napot adtak neki az orvosok. persze akkor esett le a térdig érő hó, az utolsó hónapomban voltam terhesen,egyre csak jöttek a jósló fájásaim,a nyákdugóm is elfolyt.. 300kmre voltam édesapámtól,és egy napra a babámtól... amelyik kórházban apu feküdt,abban H1N1 fertőzés is volt a szülészetin... nagy volt á az esély, hogy vagy az autópályán szülök -15 fokban,vagy az ottani kórházban H1N1 fertőzés veszélyében. Édesapám meghalt,el sem tudtam tőle köszönni,rá nem sokra életet adtam unokájának,egy gyönyörű kislánynak....
2010. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem az, mikor orvost kellett választanom, mert két orvos tanácsát is meghalgattam egy probléma miatt.

Az egyik azt mondta, hogy műtsük meg, a másik, hogy várjunk még, lehet jobb műtét nélkül is.

Én a másodikat választottam. Végülis aztán csak meg kelett műteni. Még most se teljesen javult meg.

Nem tudom, hogy jól döntöttem e akkor.

2010. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Amikor ferjhez mentem. Mert az egesz eletem megvaltozott. Feladtam az addigi baratokat, masik orszagba koltoztem, az iskolamat is meg kellett valtoztatnom es ezek nem voltak egyszeru dolgok. De minden mukodott es utolag is beigazolodott, hogy jo dontest hoztam. Nem lennek most boldog, ha anno nem hozom meg ezt a dontest.
2010. júl. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
felmondtam az alberletet, elbucsuztam a munkahelyemtol, es kikoltoztem a voros-tengerhez buvaroktatonak tanulni ugy,hogy elotte egyszer buvarkodtam 15percet :D Azert 2 -3 ev tanulas es gyakorlat kellett hozza,orulok hogy igy dontottem. szerencsere nincs messze otthontol.
2010. júl. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kicsit hülyén hangzik, de nekem, amikor aláírtam a 8 éves hitelszerződés papírjait.

Kifejtem:


A párom nevén van egy régi parasztház. Eldöntöttük, hogy oda fogunk "összeköltözni". A hiba, hogy a ház enyhén szólva sincs lakható állapotban. Párom nem kap hitelt, mert van már a házhitele, meg egy autóhitele. Úgyhogy a felújításra én vettem fel a hitelt.


Azért érzem a papírok aláírását a "döntőnek", mert amíg csak elméletben beszéltünk róla, addig vissza lehetett táncolni gond nélkül, de miután aláírtam a papírokat, kissé nehézkes lett volna. Így vált "kézzel foghatóvá" a döntésem.

2010. júl. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!