Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik volt a legkomolyabb...

Melyik volt a legkomolyabb döntés az életedben?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok amikor két dolog közül kellett választanod és mind a két döntésnek következményei vannak/voltak.
2010. júl. 1. 18:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos,hogy a legkomolyabb,de komoly döntés volt.

Amikor összeszedtem egy beteg,kóbor kutyát az utcáról. Fenn állt a lehetőség,hogy anyukám nagyon mérges lesz amiért hazaviszem és sokáig törleszthetem a pénzt amit rá kell költenünk,hogy felépülhessen.És a másik oldal az volt,hogy otthagyom és éjszaka a 0 fokban elpusztul az utcán.Én hazavittem,mondjuk nem sokáig gondolkodtam rajta,egyértelműen tudtam,hogy vállalom a felelősséget a kutyáért,akármi is lesz.Végül is anyukám fizetett mindent és semmi pénzt nem kellett visszafizetnem(pedig jó kis summát kifizettünk az állatkórháznak,mert 3 hétig ott volt).Tehát jó döntés volt,azóta is velünk van a kutya és nagyon szeretjük=D

2010. júl. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Nekem a legkomolyabb döntés az volt az életemben, hogy megtartom a babámat. Még nagyon fiatal voltam, és a párommal is sok gond volt. De úgy döntöttem megtartom a picit. Azóta egy gyönyörű kislány anyukája vagyok. Sosem bántam meg hogy így döntöttem!
2010. júl. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Tila_Tequila ***** válasza:
100%

2 srác közül választani. Az egyik maga a tökéletesség, a másik az Igazi számomra.

Életem eddigi legnagyobb döntése, nehéz volt. :(

2010. júl. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Az, hogy elszöktem otthonról.
2010. júl. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szintén a gyerekvállalás. Elég friss volt a kapcsolatunk (7 hónapos), amikor megfogant a picur. Egy percig sem volt kétséges, hogy megtartom bármi áron, akár egyedül is, mégis ez volt az eddigi legkomolyabb döntésem. Azóta a gyerkőc már iskolás, mi pedig összeházasodtunk és boldogan élünk, mint a mesében :=)
2010. júl. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor el kellett döntenem,össze akarom-e kötni az életemet a mostani párommal,és szeretnék-e Vele közös otthont,felvállalva annak minden terhét is hosszú évekre.A másik oldalon ott volt a szabadság,függetlenség,akár vissza is léphettem volna.Igent mondtam.Néha bosszankodunk,de nem bántam meg.Ez kellett ahhoz,hogy igazán felnőjek.
2010. júl. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
férjnél voltam, akivel nagyon jól megvoltunk és tényleg szerettem, de nagyon szerelmes lettem valaki másba. szörnyű érzés volt, hogy mennyire bántottam ezzel a férjem, de a másik férfit választottam. 3,5 év után elmndhatom nem bántam meg azóta se! :) és szerencsére azóta a volt férjem is újra boldog, úgyhogy happy end! :D
2010. júl. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Új vidéki munkahelyemen amint rájöttem az üzelmekre, az ottani összeszokott szakmai kör pillanatok alatt megfúrt. Azt hittem, nem győzhetem le a galerit ezért a megfutamodás mellett döntöttem.
2010. júl. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pitiáner ügynek hangzik, de nekem az hogy tartsam-e a kapcsolatot az exemmel, aki megalázott, megcsalt, hazudott nekem/rólam, de fülig szerelmes voltam bele :( . Ez évekig húzódott -vagyis inkább direkt húzta az agyamat - (depis lettem), mígnem egyszer betelt a pohár és megírtam neki, hogy hagyjon már békén, holott egy részem még mindig szereti :((( de ugye, valahol csak meg kell húzni azt a bizonyos határt, nemde?
2010. júl. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

16 éves voltam. Szinte senki nem tudta, hogy van barátom - nem mertem elmondani otthon -, de csak egy évig tartott az egetrengető boldogság.

Utána meghalt egy gyors lefolyású betegségben. Itt jött a nagy kérdés: mondjam-e el, hogy Ő volt nekem? A nagy városunk másik végén lakott, roppant türelmes és megértő volt - ezért titkolhattam őt a családom és barátaim előtt - és elmondhatatlanul jó, úgy szerettem, mint soha senki a világon. Mivel keveset voltunk együtt, lopott óákat a napból, az ő ismerőseivel sem álltam komolyabb kapcsolatban.

Tehát ezzel nem volt probléma, csak azzal, hogy meséljem-e el bárkinek vagy legyen örökké titok. Az utóbbi mellett döntöttem; nem bírtam volna elviselni, ha sokat kell róla beszélnem, ha kifaggatnak, ha sajnálkoznak, ha bármi megjegyzést tesznek róla.

Hát igen; ez legalább arra megtanított, hogy észrevegyem, milyen erős vagyok valójában. A halálát követő nap mosolyogva mentem az iskolába, és úgy tettem,mintha semmi nem történt volna. Kegyetlenül nehéz volt, de sikerült elhitetnem a következő két évben, hogy egy boldog, vidám csajszi vagyok, csak én éreztem néha, hogy amíg vigyorgok, megszakad a szívem :(

2010. júl. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!