Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Máshol is ez volt költözés...

Máshol is ez volt költözés előtt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Most végeztem megkaptam a szakmámat és július végén felköltözöm Pestre a barátomhoz(3 éve vagyunk együtt). Az zavar hogy anyu és ma is mindig avval jönnek hogy ne vigyem fel az összes cuccom amíg nincs állásom meg hogy mért megyek..

Tudom hogy egy anyának rossz lehet ha a lánya elköltözik,de jól tudták hogy ha meg lesz a szakmám megyek és nem fogunk ezek után is távkapcsolatban élni.

Nálatok is ennyire ragaszkodtak. Illetve hogy 2 hetente jöjjünk hazanézni...de meló mellett maximum az elején lesz ez így, független akarok lenni.

Én akarnék sokat? 20/L


2010. jún. 30. 13:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Tudom persze, bár apummal nem túl jó a viszonyunk ő annyira nem fog hiányozni, csak anyu,tesóm,meg mamám. Max a kisvárosi csönd, és béke. Barátok nem kötnek nagyon ide.

De eleinte 2 hét lesz, utána meglátjuk.


Elég sok bajom volt előtte itthon, és előbb is elmentem volna amik itt voltak...főként apám miatt.


Azóta már jobb pár fokkal, és hogy a vizsgám is megvan, büszkék lehetnek:)

Értem és megfogadom a tanácsokat köszi:)

2010. jún. 30. 14:30
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem sjnos nálunk és a legtöbb helyen a gyereket minnél előbb kirúgnák és sz*rnának rá nagy ívben. :( 18. születésnapom óta azt hallgatom hogy milyen rossz vagyok, menjek, itthon a nevem kuss. Te szerencsés vagy.
2010. jún. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!