Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hedonista szokásod van...

Milyen hedonista szokásod van amivel "áldozol a bűnnek"?

Figyelt kérdés
Én imádom a sajtos spagettit, sütikét, szexet :D
2010. jún. 29. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
A szexet imádom.. sütit főleg a muffint. jégkását...:)
2010. jún. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Mi az, hogy "a bűnnek áldozom"? Enni nem bűn. Szexelni nem bűn. Akkor meg?


Alapvetően nem gondolnám, hogy az ember természetes igényeinek kielégítése hedonizmus lenne.

2010. jún. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szex, póker, alkohol, vizipipa/szivar, néha fű de az csak módjával, jó kaják, jó éttermek
2010. jún. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

kedves második: Na de kocsiban ráugrani a másikra köztelületen vagy nádasban már erkölcstelen de izgi :DD


Ja és 2sével gyűjtöm a szájfényt és fülbevalót mert akkor mindig boldog vagyok. (kb30 van)

A tejszínhabos párom is elégé a gyengém...XD

2010. jún. 29. 16:34
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Legistenibb "bűnöm": tejcsokis vagy fehércsokis profiterol tejszínhabbal. :D nyami.
2010. jún. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Csokis zabfalatok, nyamm. :D

A szex nem bűn, de amikor már századjára fordul meg a fejemben egy nap, azért szégyellem magam, szegény párom nem csak egy "hancúrléc.

20/L

2010. jún. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

huhh, sok :D

szex, édesség (de csak a valóban igényesek, saját készítésű tiramisu, oroszkrém vagy 80%-os csoki), finom italok, főleg likőrök, valamint jegeskávé, különleges ruhák, a fülbevalókat is gyűjtöm én is, bizsum megszámlálhatatlan mennyiségű van, legalább száz pár, de az utóbbi időben már abból is csak nemesfémet veszek, valamint ha ráérek, akkor egy-egy napot teljesen a külsőm ápolására fordítok.

Most így hirtelen ennyi, a lényeg, hogy nagyon adok a minőségre és a luxusra. Eleinte azért élveztem, mert jaj, de hedonista vagyok, mára viszont már az életem részévé váltak ezek a dolgok, igaz, hogy időigényesek és költségesek, de sokkal jobban érzem magam tőlük :)

2010. jún. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

esténként kiülök az erkélyre. sörözök, bagózok, amennyi belém fér :D

amúgy nem vagyok bulizós, meg piás, de nekem ez a lazítás.

a kajálás annyira nem foglalkoztat. az egyszerű ételeket is nagy élvezettel eszem. nekem úgymond a lecsó a kaviár, és a kolbász a prágai sonka :D

ja, és spenótot is imádom :D

2010. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Drink,fuck & fight!Ez bűn?
2010. jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

16:43!


Mi az a "profiterol"?

Bocs, ha nagy hülyeséget kérdezek. :D

2010. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!