Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy gyereket...

Hogyan lehet egy gyereket több hónapon át rejtegetni az új kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm mesélte, hogy a párjának van egy 3 éves lánya. 1 éve vannak együtt, és csak most derült ki, mert a barátnőm meglátta őket az utcán.

Nem értem, hogy tudta egy évig eltitkolni. Meg a másik, hogy miért.

Nem laknak együtt, így megértem, hogy a gyerektartást nem vette észre, hogy minden hónapban egy összeg "eltűnik" a férfi fizetéséből. De a láthatást hogy oldotta meg? Ma úgy bukott le, hogy a barátnőm fogorvoshoz ment, és látta a párját egy kislánnyal. Odament hozzá, és kérdőre vonta. Így derült ki az egész.


2010. jún. 29. 13:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hú, ez durva. Amikor terhes lett az ex akkor apasági nyilatkozat szokott lenni, hogy a pasi nevét örökölhesse + azzal ismeri el sajátjának minden jog és kötelességgel együtt. Ha csak úgy előbukkant egy meglepetés baba akkor az lehet kamu is. A nő pereskedhetne kedvére, megérdemelné hiszen ennyi ideig megfosztotta a gyerekétől az apát. Az ilyen nem nézi az apa érzelmeit csak a pénzt.

De a pasinál is van valami, hogy képes hazudozni róla egy éven át. :S (valahogy összeillőnek tűnik az excsajal mert mindketten kamuznak a gyerekről, szép szülők..)


Kikéne dobni szerintem mert nem bízott a barátnőjében s hazugságra építette a kapcsolatukat bizalom helyett.

Mikor mondta volna el, az esküvőn???

Utána meg: Ja, édes, még van pár dolog amit nem tudsz...

Szegény lány nem magándetektív, hogy ezután mindig nyomozzon utána vajon még miket titkolhat el.

2010. jún. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!