Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy gyereket...

Hogyan lehet egy gyereket több hónapon át rejtegetni az új kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm mesélte, hogy a párjának van egy 3 éves lánya. 1 éve vannak együtt, és csak most derült ki, mert a barátnőm meglátta őket az utcán.

Nem értem, hogy tudta egy évig eltitkolni. Meg a másik, hogy miért.

Nem laknak együtt, így megértem, hogy a gyerektartást nem vette észre, hogy minden hónapban egy összeg "eltűnik" a férfi fizetéséből. De a láthatást hogy oldotta meg? Ma úgy bukott le, hogy a barátnőm fogorvoshoz ment, és látta a párját egy kislánnyal. Odament hozzá, és kérdőre vonta. Így derült ki az egész.


2010. jún. 29. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát gondolom hazudozott, akkor találkozott a gyerekével,mikor nem volt a barátnőjével. Lehet kitalált ezt azt,hogy hova megy és akkor tudott a gyerekével lenni. Bár azt nem tudom,miért kellett eltitkolni...ki tudja,mit titkol még...
2010. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik attól félnek, hogy a gyerekkel együtt már nem fognak kelleni a másiknak, ezért eltitkolják, pedig ez hülyeség, normális ember elfogadja a gyerekével együtt a másikat, ha szerelmes. A másik meg hogy én inkább ott hagynám a pasit, ha kiderülne, hogy titkolózik. A párkapcsolat alapja a bizalom és az őszinteség, ha ez annyira nincs meg, hogy még a gyereket is titkolni kell, akkor nincs értelme együtt lenni.
2010. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, ezután mi lesz velük, csak hogy a lány le volt döbbenve, hogy a véletlennek köszönhető, hogy kiderült.
2010. jún. 29. 13:48
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hjja, ez aztán a m...csk...s férfi a javából! Ámbár a legtöbb férfitől mi mást várhatnak a nők....
2010. jún. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudta, hogy nős? Rákérdezett, hogy van-e gyereke? Ha igen, és a pasi letagadta, akkor én kiadnám az útját. Hazugsággal nincs jó kapcsolat.
2010. jún. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem volt nős. Az előző kapcsolatából született egy gyereke. A lány egyszer csak bekopogott hozzá a gyerekkel, hogy na ez a te gyereked, fizess vagy feljelentelek.
2010. jún. 29. 13:53
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kirúgnám a pasit. Nem a gyerek miatt, hanem mert eltitkolta. 1 évig titkolni nagyon gáz.
2010. jún. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is biztosan kirúgnám. De hát nem gondolkodhatok a barátnőm fejével.
2010. jún. 29. 13:57
 9/11 anonim ***** válasza:
A kérdés: mikor jelent meg az új asszony a gyerekkel? Amikor már együtt voltak a bnőddel? Mert akkor talán még oké...
2010. jún. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem, előtte.
2010. jún. 29. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!