Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonévesen mehet valakinek...

Huszonévesen mehet valakinek annyira tönkre az élete, hogy ne tudjon talpra állni?

Figyelt kérdés
Nem egészségügyi bajokra gondolok.
2010. jún. 28. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Fiatalon még könnyebb rendbe hozni, és sosem lehetetlen.
2010. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
De olyan lehet, hogy nem AKARJA helyrehozni azt, amit lehetne, és emiatt megy tönkre. Szóval igen.
2010. jún. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem, mert meg nagyon fiatal es az egesz elet elott all. Par ev hibaira meg ott van vagy 50 ev helyrehozni. :) Ha egyedul nem sikerul kimaszni a godorbol, akkor merj segitseget kerni (baratok, csalad, pszichologus a helyzettol fuggoen)!
2010. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
szerintem igen
2010. jún. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet igen.Nem kor függő és attól is függ h mi történt.De mindenképpen meg kell próbálni felállni!!!
2010. jún. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. Pl egy ismerősöm 20onéves kora óta altatóval alszik. Ideiglenesnek indult, de ma 40es, és képtelen altató nélkül aludni.

Alkoholizmus, drogfüggőség is simán kialakulhat ilyenkor, ami megnyomoríthatja a jövőt.

2010. jún. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, a függőség tényleg ilyen dolog, de nyilván az sem magától alakult ki, hanem valami kiváltotta. Úgy érzem elpazaroltam sok évet, sok munkát beleöltem valamibe, aminek talán nem is lesz eredménye, és amire alapoztam volna az életem valamilyen szinten. (nem párkapcsolat, ne értsétek félre)
2010. jún. 28. 23:21
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem, csak ha feladja, annyira gyenge ember. Ilyen fiatalon mindent elölről, nulláról is lehet kezdeni. Csak elszántság kell, és lelkierő. És nem árt valaki, aki tud támogatást nyújtani lelkileg.
2010. jún. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elég ha sittre kerülsz, és véged. Nem kell több csak egy baleset amiben sérülsz komolyabban és meglátod hány barátod marad.
2010. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen. Egyértelműen. Főleg ha depresszióra hajlamos, és senkit nem talál akiben megbízhat, aki vagy ami erőt adna.
2010. jún. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!