Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól lehet albérle...

Hány éves kortól lehet albérletbe költözni vagy az nincs korhoz kötve?

Figyelt kérdés
tudom hogy hülyén hangzik meg stb de engem komolyan érdekelne hogy hány éves kortól költözhetnék albérletbe? és légyszi ne hurrogjatok le...köszönöm szépen
2010. jún. 28. 19:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mivel a szüleiddel nem jó a kapcsolat így a válasz is könnyű..(mivel a te esetedben nincs szó szülői beleegyezésről)

18 évet betöltöd,és a törvény szerint felnőtt ember vagy.Onnantól kezdve élhetsz úgy ahogy te akarsz.

Addig meg bármit cselekszel a szüleid felelősek érted.

Hiába idősebb a barátod ahogy előttem is írták,nem ő a gyámod,nem ő felel érted.Ha lelépsz szülői engedély nélkül akárhová mész,bármikor visszarángathatnak rendőrrel...

Csak megjegyzem,hogy sajnálom,hogy ilyen helyzetben vagy,és tényleg nem értem miért jó egy szülőnek ha a gyermeke nem szeret otthon élni..nekem 18 éves fiam van,és soha nem törekedtem arra,hogy elzavarjam..Ő szeret itthon lenni,mert a megfelelő nyugodt körülményeket megadom neki...Cserébe csak annyit kérek,hogy tanuljon...

(A többi a saját magánügye,élete)

Mi az amitől egy szülő- lánya kapcsolat tönkremegy??

2010. jún. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

nekem ők csak nevelő szüleim...itt lakik nálunk nevelő apámanyja is...az egy boszorkány...elhord mindennek, ma reggel pl. nyiltan ki jelentette hogy engem gyűlöl...ha segitk itthon valamit a házi munkába mindiig csak a rosszat látják benne. A másik meg hogy nevelő szüleim olyan vallást gyakorolnak ami nekem tényleg az idegeimre meg...egy szülinap, egy névnap, egy karácsony....semmi...egyszerüen nem tartják vallás miadt.

ha valahova elszeretnék menni akkor álandóan csak a cirkusz megy itthon ugy hogy ez a hely komolyan pokol. 16/L

2010. jún. 28. 19:53
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha nevelőszülők és még ráadásul jehovák is, akkor szólni kéne a gyámhivatalban, hogy ez neked nem jó. De akkor meg állami gondozásba vehetnek, jó esetben egy lakásotthonba.
2010. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
de hát alapjáraton végül is nevelőszülökkel nagyon nincs gond, csak ez hogy álandóan elráncigálnak oda akkor is ha én nem akarok...meg öreganyám (hál istennek nem vérszerinti) csicskáztatja az embert és már annyira elgem van belőle hogy csak naaaa....komolyan ez egy POKOOOOL :( mondjuk akkor ezt a 2 évet csak ki birom már valahogy :S
2010. jún. 29. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!