Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után jön el az...

Mennyi idő után jön el az első hullámvölgy?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy erre nincs konkrét időpont, de pl. 1 hónap után korai vagy normális?

És milyen időközönként jöhet elő, ami még nem utal arra, hogy a 2 ember nem illik össze?


2010. jún. 28. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
nagyon korai. mondjuk sűrű taláálkozásoknál, úgy, hogy a két fél szereti egymást, 1.5 évre saccolok.
2010. jún. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap után korai!
2010. jún. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 1 év :) nálam mindig az volt a vízválasztó
2010. jún. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem az első 2 hónap körül szokott lenni, mert olyankor merül fel először, hogy kicsit komolyabb, mint egy kaland. olyankor már benne van a pakliban, hogy ez akár egy év is lehet, és akarom-e ezt.


De szerintem ha egy hónap után már hullámvölgyben vagytok, akkor nem annyira illetek egymáshoz. Nekem minden hosszabb kapcsolatom első 3-4 hónapja maga volt a paradicsom.

2010. jún. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Minden napi találkozásnál is korai az 1 hónap?
2010. jún. 28. 13:48
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia! 1 hónap és máris vmi nem jó??? Hát sztem ez nem bíztató :S

Nálunk is voltak viták, kisebb összezörrenések. 3 év 6 hónap után, most voltunk túl az első nagy hullámvölgyön. 1 hónapot külön voltunk, most pedig újra együtt vagyunk. Sok volt a vita és meguntuk... Úh sztem ha már most sokat vitáztok akkor az gázos :S

De az is lehet h még nem alakult ki a bizalom és azok az érzések ami a későbbiekben lehet h megjelentek volna. Meg kell beszélnetek!

Sok sikert!

20/L

2010. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nálunk az első hónapnál derült ki, hogy én bele tudok-e szeretni az illetőbe.

14 hónap után ez a 3. hullámvölgy, az első kettő is 1,5 hónapon belül volt.

Előtte is voltak kisebb veszekedések.

2010. jún. 28. 13:49
 8/12 anonim ***** válasza:
Én friss kapcsolatban eleve nem találkozom naponta a másikkal, legyen ideje hiányolni, és olyan jó a várakozás is :)
2010. jún. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Amik az első pár hónapban voltak, nem olyan komolyak.

Összekaptunk, 1-2 óra durcizás, aztán békülés.

Most már 2-3napot külön alszunk, és nem találkozunk.

Tudom, hogy ki fogunk békülni, csak nem tudom, hogyha az elmúlt 6 hétben ennyiszer aludtunk külön (egyébként meg minden éjjel együtt alszunk), hogy ez valami rosszat jelent.

2010. jún. 28. 13:53
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az is relatív, kinek mit jelent a hullámvölgy. Mi 2,5 éve vagyunk együtt, az elején volt 1-2 vita (nem veszekedés), ami abból adódott, hogy mindketten évek óta egyedül éltünk, és nem mindig sikerült jól szeretni egymást. 5 hónap után összeköltöztünk, voltak mézesHETEK, és kezdősött az összecsiszolódás. Ami bizony néha fáj. Mielőtt bárki kiakadna, hogy az első év nem maga volt a paradicsom, hozzátenném, hogy a leglejejétől fogva mi tartjuk magunkat ahhoz, hogy azonnal szólunk egymásnak, ha valami nem stimmel, ne később jöjjön elő a probléma már hatványozott formában. Kb. 1 év kellett, hogy teljesen összecsiszolódjunk. Abban az egy évben is hatalmas volt a szerelem és a szenvedély, de azóta már társult ehhez a bizalom és harmónis is. Egyre jobb. És egyre könnyebben és hatákonyabban tudjuk megbeszélni az esetleges konfliktusokat. Sokszor utólag jövök rá, hogy az volt, annyira tudjuk már kezelni. Ja, és egy nagyon fontos alapszabály: "soha ne hajtsátok álomra a fejeteket úgy, hogy nincs béke köztetek!"
2010. jún. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!