Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek az én helyemben?...

Mit tennétek az én helyemben? Úgy érzem igazam van. Vagy azért lennék önző mert azzal szeretnék lenni akit szeretek?

Figyelt kérdés

Szüleim elváltak, anyám barátja elutazik, és anyám megkért h ne találkozzak most se a barátommal.

Vizsgák miatt a múlt hetet is kihagytuk, azért h anyunak ne legyen rossz szava. Nem vagyok már kisgyerek és szeretem a barátom, és már most hiányzik, ő arra kért h ne legyen ismét kihagyás, én se szeretném.

De ha meg elhívom akkor meg az lesz hogy én mennyire önző vagyok...


2010. jún. 28. 10:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha a barátoddal szeretitek egymást, ne add fel a kapcsolatot anyukád miatt. Ha őt zavarja, hogy látja a boldogságotokat, akkor redukáljátok az otthon tartózkodást kizárólag az alvásra és ha lehet, napközben menjetek el otthonról. Ha pedig megtehetitek, csináljatok közös kirándulást, utazást a barátoddal, vagyis ti is menjetek el otthonról, hátha rájön anyukád, hogy igy elveszithet.Nem utazhatnál egyszer te a barátodhoz ?
2010. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én is szoktam nála lenni.
2010. jún. 28. 11:02
 13/16 anonim ***** válasza:
én már 22 voltam mikor anyám ilyet csinált,erre én egy hétre elutaztam a barátomhoz. mit tud csinálni? utánam szalad? mire hazamentem megbékélt,volt ideje gondolkodni
2010. jún. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Anyukád barátja is veletek lakik? Ha igen, lehet, hogy anyukád fél egyedül maradni veletek meg egy idegen(?) pasival. Amúgy ismeri és szereti a barátodat?
2010. jún. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Persze ismeri, nem friss kapcsolat, és velünk él a barátja
2010. jún. 30. 10:45
 16/16 anonim válasza:
Nem értem anyudat. Nekem is elváltak a szüleim és van egy kapcsolatom. Anyának is volt egy barátja, de azt elnyelte a föld már vagy 1,5 hónapja tuti és nem kéri tőlem , hogy "figyi már, ha nekem se, neked se" ...
2010. jún. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!