Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek az én helyemben?...

Mit tennétek az én helyemben? Úgy érzem igazam van. Vagy azért lennék önző mert azzal szeretnék lenni akit szeretek?

Figyelt kérdés

Szüleim elváltak, anyám barátja elutazik, és anyám megkért h ne találkozzak most se a barátommal.

Vizsgák miatt a múlt hetet is kihagytuk, azért h anyunak ne legyen rossz szava. Nem vagyok már kisgyerek és szeretem a barátom, és már most hiányzik, ő arra kért h ne legyen ismét kihagyás, én se szeretném.

De ha meg elhívom akkor meg az lesz hogy én mennyire önző vagyok...


2010. jún. 28. 10:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Ezt nem értem.

Jó, érthető, hogy mondjuk előtte ne legyetek együtt, de hogy ne találkozz vele?:O

Ha nekem rossz, neked is legyen az vagy mi?

És ha nem lenne párja édesanyádnak akkor neked se legyen?:O

Érthetetlen számomra.

Én találkoznék vele, max nem anyum előtt.

2010. jún. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
kérd meg anyukádat, h legalább akkor pár órára.
2010. jún. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Az az igazság, hogy nem nagyon értem anyudat. Nem értem, hogy mi köze van az Ő párkapcsolatának a tiédhez. Az, hogy az Ő barátja elutazik, az az Ő dolguk, az, meg, hogy Te mikor találkozol a saját barátoddal szerintem egyáltalán nincs összefüggésbe anyukád barátjával. Szerintem ez egy nagyon önző kérés anyukád részéről. Próbálj vele beszélni, hogy ez így nem jó és esetleg ne otthon találkozzatok a barátoddal, hanem menjetek el sétálni, fagyizni vagy valahova. Így anyudat sem zavarjátok.

2010. jún. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De messze lakik, szóval ha jön akkor itt alszik.
2010. jún. 28. 10:17
 5/16 A kérdező kommentje:
Anyám velünk akar lenni, mióta barátja van eltávolodtunk egymástól, nem veszi észre h felnőtünk
2010. jún. 28. 10:18
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem attól, hogy vizsgáid vannak, még nem kell kihagynod a barátoddal való találkozást. Az ember úgyse tud 24 órában tanulni, ez képtelenség, kell egy kis lazítás is. És a lazítás alatt, miért ne lazíthatnál a barátoddal? Amíg vannak a vizsgák, addig kevesebbet, de akár minden nap találkozhattok. Az embernek a lelki nyugalomra is szüksége van ahhoz, hogy kellőképpen felkészüljön, most pedig nem vagy nyugodt, mert nem láthatod a barátodat. Legalább 1-1 órát kérj anyukádtól, hogy elhívhasd a barátodat oda hozzátok, ha te nem mehetsz el otthonról.

Anyukád barátja elutazik, és megkér, hogy te se találkozz a tieddel? Ebből nekem inkább az tűnik ki, hogy ő féltékeny lenne, ő az önző.

2010. jún. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2010. jún. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
19 elmúltam már tavaly
2010. jún. 28. 10:43
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

ha normálisan tanulsz, otthon elvégzed a kiszabott házimunkát, a viselkedésed is rendben van, akkor anyád szimplán önző, nagykorúként nem nagyon foglalkoznék vele.

A bibi ott van, hogy az ő lakása és oda azt enged be,a kit akar.

Még amit nem értek, hogy ő kerek perec kijelentette, hogy neki nem lesz ott a barátja, akkor a tied se legyen, vagy a vizsga miatt amúgy is megkért volna?

ha meg amiatt hogy 2 hét után találkozni akarsz a szerelmeddel és le-önzőz téged, biztos felvilágosítanám ki az önző kettönk közül.

2010. jún. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Mindent megcsinálok itthon, amit kell. Nem járok buliba, nem iszok tanulok rendesen.

Lehet féltékeny rá. Nem vagyunk sokat együtt mert távkapocsalt a miénk, eddig úgy volt, h csak 7végén, most h itt a nyár vége a vizsgáknak nyilván szabadabb lesz

2010. jún. 28. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!