Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a leggiccsesebb/ legcsirics...

Mi a leggiccsesebb/ legcsiricsárébb becézés?

Figyelt kérdés
Csakúgy poénból! Jöhetnek a nagyon hosszúak is!!!
2010. jún. 28. 09:08
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm egyszer azt mondta a pasijának, hogy "gyere ide kis húsgalambom"
2010. jún. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Én a vadászgörényemnek mindig ezt mondom: Gyere ide munytyimókuszkám:D de ilyen tejlesen elnyújtottan, meg fura hangon:D
2010. jún. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
55%

húsgalamb :DDDDDDDDDDDDDDDD


engem még nem becéztek sehogy szerencsére :DDDD maximum nagyfejűnek vagy csöcsikének xDDDDDDDDDDDDDDDD

2010. jún. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

-icipici-hamuba sült pogácsácskám

-aranyló húsi leveském

-édes ropogós falatocskám

-cicabogárpintyőkém

-ezüst csengettyűkém

2010. jún. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
55%
Én is csak a kutyámnak szoktam gügyögni. pl gyönyörüségescsillagvirágocskámkicsbabám
2010. jún. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
73%
Cicamica ... áááááááááááááááá
2010. jún. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Mókuskám, díszpintyecském, cuncimókusom, cukorfalatom, Katulienka /Katinak hívnak/, kis patkánykám, sünbogaram, egy szem mákocskám.... ezt mind-mind a volt pasim használta.
2010. jún. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor akadok ki, mikor a párom a Fáni néninek mondja: "Csak bízza rá az én cuncimókusomra, majd ő segít."És én akkor cipelhetem a kibirhatatlan ronda szipirtyó 25 kilós családi bevásárlásának termékeit a 7. emeletre.Gyalog, mert rossz a lift.
2010. jún. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
kismanóckám (volt barátnőm mondta)
2010. jún. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Amitől falra másztam (ex becézgetett így. Illetve próbálkozott,amíg egy-egy pofánvágást fel nem ajánlottam cserébe ) : nyuszkó-muckó, szívemcsücske, cunicukorkám, te kis gyéémááántosom, mucimacilány, pindúúrcikáám, cinipofikáám


Amit utálok,de nagyon (fiamat Rolandnak hívják, őt szokták becézni) : Rollcsuszka, Rolcsika, Rolcsi-molcsi


Kislányom 2 éves korában rajongott a csigákért, így ha nagyon kedves akart lenni, mindenkinek odabiggyesztette a "csiga" szót ragozásként: mamacsiga,anyacsiga, Andinénicsiga,Lillacsiga,stb. Egyszer nagyon meg akart vetetni valamit apával, és bevetette a "nagy ártatlan tekintet-bájmosoly-full becézés"-kombót : Apacsigucikááám!Megveszed? :))) Nálam ez verte ki a biztosítékot. :)

2010. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!