Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyab kérjem meg anyukámat...

Hogyab kérjem meg anyukámat hogy lehessen alkohol a szilveszteri bulin?

Figyelt kérdés
Idén felajánlották hogy tarthatnék én bulit. Alapvetőenn jó gyerek vagyok és ők sem vetik meg az alkoholt, de nem tudom mégis hogyan kérdezhetnék rá. Kérlek segítsetek!

2018. dec. 22. 04:35
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim válasza:
50%

mar nem azért, de 18 feletti válaszolók, meg az idősebb korosztaly 20-40 évesek mitől érzik magukat érettebbnek, okosabbnak, tapasztaltabbnak, es miért akarják levenni azt az acélkalapot a fejükről. 16 éves vagyok enis, enis szoktam pialni havi egyszer, mellette versenysportolok, és bikém szakos vagyok kitűnő tanulóként. és igen, ennek ellenére bulizok, es IGEN, van hogy a sárgafoldig küldtem magam, es akk mivan, nagyobb bajom sosem volt.

A vaskalaposoknak meg üzenném, hogy remélem tudjâk hogy mi már sokkal jobban értünk a piakhoz, esetleg kavaráshoz, mit mivel, mit és hogy. Fogjátok fel! és minden egomat félretéve, ne ertsetek félre, de a 21 században mâr a 15 evesek egyre nagyobb része edukálisan jóval felettetek van, valamint értelmiségileg is!

2018. dec. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
0%
értelmiségileg is :DDD
2018. dec. 28. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
26%
51-es! Gratulálok az értelmiségiségedhez. A szó jelentését sem ismered, de azért felettem, felettünk állsz.
2018. dec. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim válasza:
100%

53-mas

Fejtsd akkor ki!

2018. dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
100%

Jól írta a versenyportoló válaszoló, egy szót használt rosszul.

Az értelmiség egy réteg.

Amit használnod kellett volna: értelmesebbek vagytok. Ennyi, nem kell túlbonyolítani.

De amúgy se ezen van a hangsúly. Azt azért kételm, hogy minden 15 éves eszeyebb meg edukáltabb a mai 40-50 éveseknél. Ők is azok csak más rendszerben tanultak/életk.

Azért vaskalaposak, mert velük is azok voltak. Közben a szülők háta mögött ugyanolyan kópék voltak :D

16 évesen hadd ihasson. Be is rúghat, normális az ő korában, hogy megismerje a határait. Nyilván nem detoxig kell vedelni. Vigyázzanak egymásra.

2018. dec. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az összes váladzt! Végül sikerült bátorságot gyűjtenem és megkérdeztem. Megengedték :)
2018. dec. 29. 07:16
 57/60 anonim ***** válasza:
100%
Na mi a stájsz Kérdező, megvolt már a buli utáni takarítás? :)
2019. jan. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 A kérdező kommentje:
Igen és nem kellet sokat takarítani viszont a buli eszméletlen jó volt :D
2019. jan. 2. 10:08
 59/60 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, örülök neki, hogy jól alakultak a dolgok! :)
2019. jan. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 A kérdező kommentje:
Én is nagyon! Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! <3
2019. jan. 3. 01:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!