Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem engedik,...

Szerintetek miért nem engedik, hogy vegyek magamnak egy Xboxot?

Figyelt kérdés
A szüleim nem engedik, hogy vegyek magamnak egy xboxot, pedig a saját pénzemböl venném meg és már rég óta is szeretnék egy ilyet, de nem engedik :( és amikor meg kérdezem, hogy miért nem engedik akkor csak azt a választ kapom, hogy hülyeség... -.- Szerintetek miért nem engedik meg?
2010. jún. 28. 00:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Hány éves vagy?
2010. jún. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

Mert nem akarják, hogy ilyenre költsed el.

Mondjuk én régen nagyon szerettem volna egy laptop-ot, rá is költöttem a pénzem. Akkor még nagyon jó ötletnek tűnt, de mostanra csak ott porosodik egy táskában. Most is a gépet használom. Szóval én már megbántam, mert azt a pénzt valami hasznosabbra költhettem volna.

2010. jún. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

Rendeld meg titokban a netről innen:

www.konzolstudio.hu

intézd úgy, hogy akkor vigyék ki mikor a szüleid nincsenek otthon :D

én robogót szeretnék, meg is kerestem rá a pénzt, de nekem is ugyanezt mondják a szüleim, de azért is megfogom venni :D


19/f

2010. jún. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Vagy azért mert túl fiatal vagy(bár a korod nem tudom),vagy mert sokat hallani h agressziót vált ki pl lövöldözős játékok.

Sztem ez butaság,csak annál okozhat ilyet aki amugy is hajlamos lehet ilyenre,sok ismerősömnek van még 40 évesnek is és nagyon szeretik.

2010. jún. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
szerintem is hülyeség! vegyél inkább valami normálisabb PCt, amin tudsz netezni, chatelni, játszani, filmet nézni stb... Xbox 360 hoz egyébként nem árt egy szép nagy lcd tv és valami jó hangcucc (nem 5.1 ratyi)! Az sem 2 forintba kerül... Én laptopot vettem, mert kellett egyetemre tervezni és modellezni! Én sem ajánlom :) f21
2010. jún. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
19 évesen pedig robogót venni... ha van jogsid vezess kocsit, azzal nem vasalnak ki olyan könnyen :)
2010. jún. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

13-18 között lehetsz, szerintem, így ennek alapján írom a választ.


Ha a saját pénzed alatt azt érted, amit szülinapra, zsebpénznek kapsz pénzt, akkor beszívtad, mert azt is a szüleid adják, vagyis nem teljesen a Tiéd. Az a Tiéd, amiért Te dolgoztál meg.


Ha 16 éven felül vagy, és nyári munkával kerested a pénzt, akkor ezt nyugodtan meg is mondhatod nekik, hogy a Te pénzed, azt csinálsz vele amit akarsz, arra baszod el amire akarod! Persze nem ennyire "parasztmódon" ahogy Én írtam, hanem például így: " Az Én pénzem. Én dolgoztam meg érte nyáron, és most erre szeretném elkölteni, ez minden vágyam! " ! Ígérd meg nekik, hogyha megengedik besegítesz a házimunkában, sétáltatod a kutyát ( ha van ), leviszed a szemetet, elmész bevásárolni, pár hétig-hónapig. Szerintem bele fognak menni.


14/L

2010. jún. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem azért, mert tényleg h*lyeség. Mármint jó te szeretsz rajta játszani, de ha belegondolsz tényleg h*lyeség:D Nem szeretnék h elkölts ilyenre a pénzed.

Azt nem javaslom, h az engedéjük nélkül vedd meg, azzal nagyon eljátszanád a bizalmukat. NE TEDD! Vedd rá őket, h nagyon szeretnéd megvenni, ez minden vágyad stb. Ettől még ugyan annyira fogsz tanulni, segíteni a házimunlába stb. Ha nem így lesz, nyugodtan elkobozhatják.


Talán ez segít:)

2010. jún. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Ha jól emlékszem, pár napja épp apád kérdezte, hogy mi megengednénk e, hogy a saját spórolt pénzedből megvehesd az xboxot. Tí vagytok ugye az a család, ahol még TV sincs, és nem is lesz. Hát amit én írtam neki, azt nem teszi zsebre...
2010. jún. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is te vagy az a gyerek. Nem engedték meg végül? Pedig megmondtuk, hogy az a te pénzed, azt csinálsz vele, amit akarsz. Minden esetre én is inkább horgászbotot meg horgászengedélyt vennék :)
2010. jún. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!