Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a szüleim elkezdenek...

Ha a szüleim elkezdenek "szemétkedni" jogos, ha én meg folytatom?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 23:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy jogos-e, mivel nem ismerem a körülményeket, de valószínűleg Te húznád a rövidebbet. : )
2010. jún. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem jogos. Az ember szülei nem szoktak "szemétkedni" (lehet, a nevelést hívod annak?), és ők mégis a szüleid, nekik köszönheted, hogy vagy, és élsz, és van mit enned.
2010. jún. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

A tisztelet szó azt jelenti, hogy valakinek akkor sem mondjuk el, hogy nincsen igaza, amikor ez teljesen nyilvánvaló. Ugyanez áll a "szemétkedésre".


A szeretet szó azt jeleneti, hogy lemondasz dolgokról valaki javára, amik neked járnának.


Gondolkozz el ezeken.

2010. jún. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

nem komoly,csak kicsit tovább fürödtem és lekapcsolták a gázt meg elzárták a vizet...sikeresen leforráztam magam,jéghideg vizbe kellett lemosni a fejemről a sampont..meg magamról a tusfürdőt..

és meg elkezdtem hajatszárítani cserébe..aztán meg úgy hagytam a folyosón a villanyt.[üveges ajtójuk van]

aztán meg lekapcsolták rám az áramot:D:D

2010. jún. 27. 23:47
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
És máskor is szoktak ilyesmit csinálni? Mennyivel tovább fürödtél, mint szoktál, és ez miért zavarta őket ennyire?
2010. jún. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
És mindig van ilyen problémájuk, h mennyit fürdesz, vagy csak most jött? Amúgy hány éves vagy? Fiú vagy lány? Ez is fontos.
2010. jún. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

máskor is volt már hogy elzárták a vizet meg a gázt..de akkór is kiabáltam h kapcsolják vissza és visszakapcsolták..most viszont semmi..hiába kértem..

arról meg,hogy a vizet meg a gáz hogy kéne visszakapcsolni fogalmam sincs.

hát sokat fürdök..20-30 percet most kicsit tovább csúszott tíz perccel kb.

de mindig szokott anyu szólni,hogy hagyjam abba a fürdést..most is igazán szólhatott volna

14 és Lány

2010. jún. 27. 23:56
 8/19 anonim ***** válasza:
De mi bajuk volt ezzel? Féltek, hogy megfázol a vízben, vagy mi?
2010. jún. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nem..csak most kicsit tovább fürödtem..és kb 11 óra volt
2010. jún. 28. 00:00
 10/19 anonim ***** válasza:
Hát a meleg víz sajnos nem túl olcsó, mi az albérletben be is osztottuk emiatt, hogy hány percig lehet fürdeni :) Ilyenkor szerintem a leggazdaságosabb engedni egy kád vizet (egy 30perces zuhanyzással ennek többszörösét használod el)
2010. jún. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!