Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bántanak a szülök...

Miért bántanak a szülök amikor tanulni akarok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 20:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Mi ezt honnan tudjuk?!

Fejtsd ki bővebben...

2010. jún. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akarják, hogy okosabb legyél náluk!
2010. jún. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
a szóhasználatból látom, hogy nem túl gyakran teszed!
2010. jún. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim is ezt csinálják,de sosem tudom,hogy miért...:S
2010. jún. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez mit jelent nem akarják, hogy tanulj?


Mi szeretnél lenni?


Nekem apu alkoholista volt, azért b.sz.tott, szóval ő nem is értette szerintem, hogy a tanulás fontos volt nekem.

2010. jún. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőlük? Tudják egyáltalán, hogy te most éppen tanulsz?
2010. jún. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet- szerintem ez a legvalószínűbb ok - azért, mert nem tetszik nekik, amit tanulsz, úgy gondolják, abból úgyse élsz meg, hiába szereted.


Vagy egyáltalán nem tetszik nekik maga a tény, hogy tovább tanultál, jobban örültek volna, ha 18 évesen elmégy gürizni - mint ők tették.


Esetleg azt szeretnék, hogy inkább a ház körül (vagy ha van kertetek, földetek, stb.) dolgozzál, és ne a szobában tanulj.


Ilyenekre tudok gondolni.

2010. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%
Van elég pénze a szüleidnek,hogy fizessék a továbbtanulásodat? Már a középiskola is sokba kerül, az egyetemet pedig csak a jómódú szülők tudják megfizetni.Ha egy szociálisan rászoruló jár egyetemre,főiskolára,neki is a könyvekre stb. havonta 40-50.000.- et pótolni kell. Az ingyen tanulás csak propaganda.
2010. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem részletezted,hogy mit akarsz tanulni.

Lehet olyan szakot választottál,ami a szüleid szerint"felesleges"

Egyébként munka mellett esti/levelező szakon is lehet tanulni,sőt lehet egy év után azt mondják a szüleid,ha látják,hogy kitartó vagy,hogy csináld tovább nappalin.

2010. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 BlackSword ***** válasza:
64%

ma 21:12!

Na látom Te sem jártál még egyetem közelébe... de még a kucuknak moslékért sem... Most ne mennjünk bele, hogty egy egyetemista mikre költ...

1) Hallottál már olyanról, hogy könyvtár? Nagyon hasznos, és érdekes hely... Tudod, onnan lehet könyveket kölcsönözni, hogy ne kelljen mindent megvenni...

2) Kölcsönkéred felsőbb évfolyamosoktól, ha nem kell neki, vagy lefénymásoltatod... Ennyi...


Egyébként ennyiből nehéz megmondani, hogy miért zavarnak tanulás közben...

2010. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!