Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljunk a 2 bátyámmal?

Mit csináljunk a 2 bátyámmal?

Figyelt kérdés

Mindig csak a verekedés megy. Már volt olyan hogy az egyiknek betört az orra, a másiknak a feje meg ilyenek. Most például az egyiknek felszakadt a szemöldöke, a másiknak meg ömlik a vér az orrából. De nem tudom miért verekednek mindig. A szüleimre nem hallgatnak inkább egymást hibáztatják és megint összeugranak. Már tényleg életveszélyesek...nem tudom legközelebb mi lesz. Régebben az volt a szokásuk, hogy lelökték egymást az emeletről (a lécsőről). Mit csináljunk hogy ne legyen ennél is durvább? 16-17 évesek.

14/L


2010. jún. 27. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Apád beszélhetne a fejükkel.
2010. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazán itt a szüleitek tudnának tenni ez ellen.Erélyes fellépéssel talán meglehetne őket fékezni.
2010. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy hideg vödör vizet a nyakukba amikor éppen verekednek, ez a tökéletes megoldás.
2010. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szüleidnek beszélniük kellene velük...
2010. jún. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

de mi miatt verekednek? ha csak úgy,akkor ez nem normális,mert létezik a testvérbunyó,de ez nemhiszem,hogy az,ha még a szemöldöke is felszakad

17 F

2010. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Két atyai pofon kellene, vagy küldjétek el őket sportolni, túlteng bennük az energia. Küzdősporton még jól meg is agyalják őket, otthon nem lesz kedvük hozzá:)
2010. jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Apa a múltkor felpofozta őket nem gyengén. Igazából nincs is ok a verekedésre de ha meglátják egymást akkor ugranak,
2010. jún. 27. 19:50
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Nézd, ha apukád rendesen felpofozza őket, akkor nem tudom, mire számítasz... apádtól azt látják, hogy verekedéssel kell a konfliktusokat megoldani.

Feltehetőleg versengés van közöttük a szülői szeretetért: aki kevesebb ütleget kap, azt jobban szeretik... épp ezért utálják egymást, mert azt hiszi mind a kettő, hogy a másikat jobban szeretik.

2010. jún. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nálunk nem szokás megverni a gyerekeket. Most is csak azért kaptak mert kiakasztották apámat és olyankor jobb nem látni őt. Ők már nagyon régóta szeretnek verekedni egymással. Mind a hármunkat egyformán szeretnek és egyformán foglalkoznak velünk. Csak azért az már tényleg nagyon durva amit ők csinálnak. :/
2010. jún. 28. 14:10
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Értem, akkor tévedtem. Ennyiből ennyit tudtam összerakni. Elnézést.
2010. jún. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!