Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjünk a folyton vereked...

Mit kezdjünk a folyton verekedő anyámmal?

Figyelt kérdés
Folyton rátámad az apámra, tárgyakkal dobálja, üvölt. Ezt komolyan nem lehet elviselni.
2010. jún. 27. 18:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Amikor őrjöng ki kell hívni a mentőket, azok be viszik a pszichiátriára és ott kezelik mert közveszélyes. Aztán gondnokság alá kell helyezni. A nyugtató adással én óvatosan bánnék.
2010. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
ha bárkit megpróbálnánk kihívni rá, azonnal abbahagyná, nem hülye...
2010. jún. 27. 19:13
 13/20 anonim válasza:
beszelj vele, kerdezd meg hogy mi a baja, lehet hogy szuksege van rad, hiszen az anyukad, segits neki
2010. jún. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
az a baja, hogy a kettős élettől, amit évek óta él, üldözési mániája van
2010. jún. 27. 19:19
 15/20 anonim ***** válasza:
Akkor családsegítő és megkérdezik a szomszédokat. Ugye vannak? Beszélnek veletek, a háziorvossal és kaptok segítséget.
2010. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon egyszerű és hatékony pszichológiai módszer amit a mi családunkon belül is alkalmaztunk. Annyi a dolog lényege, hogy a csap és kagyló elé állítani az idegbeteget, majd a kagylóba belenyomni a fejét finoman és a csapból egy kis hideg vizet engedni rá. Higgyétek el csodákra képes, egyetlen egy gyógyszertől nem lesz utána ilyen higgadt és nyugodt. Adjatok neki törölközőt azért.
2010. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
nem tudom, ki az a felbőszült ember, akit lenyugtat az, ha a fürdőbe cibálják, és leöntik vízzel... szerintem ez szintén az olaj a tűzre kategória volna. főleg, hogy folyamatosan ő érzi magát sértettnek
2010. jún. 27. 19:22
 18/20 anonim ***** válasza:
lenyugodna
2010. jún. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én orrba verném.
2010. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
küldjétek nagy metálkoncertre mossolni
2010. jún. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!