Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Alszik a férjetek délben?...

Alszik a férjetek délben? Mostmár kezdek azon gondolkodni, hogy valami gond van nála egészségileg, hogy ennyit alszik.

Figyelt kérdés

Ha csak hétvégén aludna ebéd után nem is érdekelne, mivel ha megteheti miért ne. De ő mivel megteheti, hétköznap is hazajön ebédelni és utánna le is fekszik 1-2 órahosszára, mert annyira fáradt. Pedig mindig 7-kor kel, és este sem szoktunk sokáig fent maradni (max. fél 10). És a munkája sem olyan megfeszített.

Ma is 9-kor kelt, és már 1-kor rohant a gyerekkel aludni.

Csak én reagálom ezt túl, vagy tényleg nekem van igazam?


2010. jún. 27. 13:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém délben kel. :)
2010. jún. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Anyósom meg apósom ilyenek. Nyugdíjasok, reggel 7-kor kelnek, este fél9-9 körül mennek aludni. A napközbeni ebéd utáni pihenés eddig még csak nagyon nyomüs okkal maradt ki náluk. Pl. ha a lánya szülinapi ünnepe az étteremben. Még ha vendégek is vannak, após akkor is ledől a nappaliban.

Anyós mindig ilyen volt, háztartásbeli volt egész életében, de após nem aludt akkor, amikor dolgozott. Így az számomra rejtély, hogyan bírta akkor, mert nem látszott a különbség(fáradtság), nem ment este korábban feküdni emiatt vagy ilyesmi.

De az ő dolguk, ha nekik így jó, miért ne?!

2010. jún. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Anyós-após kapcsán írtam, még akartam írni, hogy érdekes, hogy a férjem meg szinte alig alszik, néha nem is értem, mikor pihani ki magát. Sokszor 11-éjfél vagy még később megy aludni és reggel fél 5-kor kell, napközben szinte sosem alszik, csak néha elbóbiskol. Erre elaludt most, a kedvenc Forma1-e alatt, na erről ennyit... :)

14.35

2010. jún. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem csak a fizikai munka tudja lefárasztani az embert.A szellemi is,csak az más fajta fáradságot ad.Márpedig írtad,hogy sokat idegeskedik a vállalkozása miatt.

Egy kis többletvitamin bevitelt is kipróbálhattok.

2010. jún. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ebben semmi "kóros",én végeztem szellemi és nehéz fizikai munkát is,a szellemi sokkal jobban leszivott testileg is.Ráadásul ha stresszes is a munka,az méginkább kimeriti az embert.
2010. jún. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
ez simán lustaság és eltunyultság, ahelyett hogy kimennének a levegőre inkább a tv előtt alszanak.
2010. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Az én párom 7-re jár, ha hazaér, akkor alszik egyet hétközben is, ha tud. Fél óra és felfrissülve dolgozik itthon tovább a ház körül meg a gyerekekkel.

Ha kikapcsolja őt, felfrissül tőle, akkor hadd aludjon egy fél órácskát...

2010. jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Azt gondolom meg is írtad a választ: sokat idegeskedik. Én irodista vagyok, semmi fizikai munkát nem végzek, ellenben a munkám rengeteg stresszel jár és nagy koncentrációt igényel. Hétvégére annyira kiveszi belőlem az energiát, hogy sokszor szó szerint zuhanok az ágyba. És hétköznap is délután simán el tudnék aludni. És most gondold el, hogy a férjed még fizikai munkát is végez emellett. Hát nem lennék a helyében.
2010. jún. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ugyanilyen vagyok, szinte bárhol, bármikor tudnék aludni. De ez nálunk családi vonás, mindenki ilyen, egyikünknek sincs semmi egészségügyi problémája. Vérszegénység szokott okozni fáradékonyságot, nyugtató szedés, depresszió. Ezek kizárva? Szerintem ugyan nincs baja, szimplán ennyi az alvásigénye, de ha nagyon aggaszt titeket, akkor menjen el a háziorvosához aki elvégez majd néhány egyszerűbb vizsgálatot. (vizelet, vérkép)
2010. jún. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!