Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Alszik a férjetek délben?...

Alszik a férjetek délben? Mostmár kezdek azon gondolkodni, hogy valami gond van nála egészségileg, hogy ennyit alszik.

Figyelt kérdés

Ha csak hétvégén aludna ebéd után nem is érdekelne, mivel ha megteheti miért ne. De ő mivel megteheti, hétköznap is hazajön ebédelni és utánna le is fekszik 1-2 órahosszára, mert annyira fáradt. Pedig mindig 7-kor kel, és este sem szoktunk sokáig fent maradni (max. fél 10). És a munkája sem olyan megfeszített.

Ma is 9-kor kelt, és már 1-kor rohant a gyerekkel aludni.

Csak én reagálom ezt túl, vagy tényleg nekem van igazam?


2010. jún. 27. 13:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

az én férjem is épp alszik... :) ki kell pihennie magát a mai meccsekre :)

de viccen kívül, lehet, hogy neki több az alvásigénye, s mivel megteheti, él is a lehetőséggel

2010. jún. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hány éves, és mit dolgozik, mármint az, hogy mondjuk bányász, vagy irodista, mert azért a kettő között van különbség
2010. jún. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, valamiért fáradt v kimerült, netán a vérnyomása alacsony.Nyugtatót nem szed?Attól is álmosabb lehet az ember.Lehet idegi fáradtság, vagy vmi miatt,nem beszéltetek róla? Tudom a pasik nem szószátyárok, de azért remélhetőleg nincs komolyabb baja.
2010. jún. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom,ha szabadnapos,akkor este 11-kor elalszik,és másnap délig nem kel fel.Ugyanez van hétvégén,és hétköznap is.Az apukám hétvégén elalszik mondjuk éjfélkor,felkel másnap délben enni,aztán visszafekszik,és alszik délután 4-ig.Mindegyikükre jellemző,hogy idegileg leterheltek a munkájuk miatt,szerintem ezért ilyenek,bár hozzáteszem,apu 20 évvel ezelőtt is ilyen volt.Szóval nem hiszem,hogy nagyon komoly probléma állna a háttérben.Ő egyszerűen ilyen,ennyi az alvásigénye.
2010. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Na és,én gimi alatt is aludtam délután és most is lefeküdni készülök.Kicsit túlreagálod,ez olyan,mintha ő azzal foglalkozna,hogy sokat eszel:D
2010. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukám csinálja ezt. Depressziós.
2010. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Vérszegény voltam, akkor voltam mindig fáradt és aludhatnékom volt. Illetve gondolom nem mozog eleget ami felfrissítse és úgymond eltunyul.

Nem lehet, hogy kicsit lusta is?

2010. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Akkor ez másnál is így van?

Fizikai munkát csinál, de az nem olyan vészes, bár sokat szokot idegeskedni a vállalkozása miatt.

2010. jún. 27. 14:16
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
én is alszom napközben,reggel 6 kor kelek,és este 21kor fekszek.de napközben ha tehetem alszom,pedig nem megeröltető a munkám.
2010. jún. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Alvásigény kérdése az egész. Ahogy öregszem (nem mintha öreg lennék, 26,5 vagyok) észrevettem, hogy már több az alvásigényem, régebben elég volt 5-6 óra, most inkább 6-8 óra kell már:D Lehet, ő is így van most. Egyébként ha észreveszed, hogy tényleg kórosan sokat alszik, mondjuk 10 órát alszik este, és még délután is aludna, szerintem vedd rá, hogy próbáljon meg kevesebbet aludni, ugyanis ha túl sokat alszol, (túl alszod magad)akkor is álmos leszel. Két emberen vettem már észre én is, hogy túl sokat alszanak, mind a kettőnek tanácsoltam a kevesebb alvást, és mind a kettő ki is próbálta, és bevált nekik.:D Sokkal fittebbek lettek.:D
2010. jún. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!