Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nászéjszakán kötelező szexelni?

A nászéjszakán kötelező szexelni?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan,aki házas,és a nászéjszaka szexmentes volt?
2018. dec. 7. 13:39
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
15%
Nem kötelező, de szerintem illene, persze csak, ha mind két fél kívánja! :)
2018. dec. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
88%

#19

Megint te vagy, aki nem a kérdésre válaszol, csak kötözködni jár ide?

Miért ment volna gumival? Tablettáról még nem hallottál?

De az is lehet, hogy terveztek babát és akkor nem kell semmi.

Tisztálkodás?

Nyilván mielőtt felvette a menyecskeruhát megmosakodott az egész napos izzadás után. A szex után meg evidens, hogy megtisztálkodott, de gondolom azért nem írta le, mert ez mindenki számára természetes, kivéve téged, mert neked le kell írni!

2018. dec. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Ezen én is elgondolkodtam,mert ugye a filmekben az esküvő után szoktak menni nászútra,a magyaroknál viszont jól beiszik mindenki,és hát nem tudtam elképzelni hogyan lehet erre még ereje a párnak.


Igen,régebben talán ennek azért lehetett hagyománya,mert ugye a szüzességet veszítették el.

De manapság már ilyen nincs.

2018. dec. 7. 16:35
 24/32 anonim ***** válasza:
5%
22, teljesen hihető, hogy miközben a vendégei várták, ő szexelt meg zuhanyozott... és mi köze a tablettának az egészhez? nyilván a gumi nem csak védekezés szempontjából praktikus, ha az ember utána még jár-kel néhány órát...
2018. dec. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
95%

#24

Gondolom nem egy többórás szexmaratont bonyolított le, de szakadjunk már le erről, mert közünk nincs a részletekhez!

Az meg, hogy neked furcsa, hogy valaki nagyjából éjfélkörül lezuhanyzik amikor ruhát vált, ... hát ezt inkább nem minősítem, de felénk szokás.

(...és még mindig nem a kérdésre válaszolsz, csak off-olsz!)

2018. dec. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
45%

22, teljesen hihető, hogy miközben a vendégei várták, ő szexelt meg zuhanyozott... és mi köze a tablettának az egészhez? nyilván a gumi nem csak védekezés szempontjából praktikus, ha az ember utána még jár-kel néhány órát...

Orgazmusod régen volt vagy soha tipus vagy aki bepöccen ha olvassa h mások szexelnek napközben v épp bárhol spontán egy jót. :D Vegyél vibrátort.

40N

2018. dec. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
27%
Akkor lehet igazán csapatni a puncinak :) vadul a falnak nyomva hátulról IS. És meg reggel IS.
2018. dec. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
91%

Ahol legutóbbi esküvőn ahová meghívtak, csak a menyasszony szexelt éjszaka.

A férje még este kiütötte magát, de a dobos önzetlenül helyt állt helyette.

(Nem kamu.)

2018. dec. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

"engem nagyon ėrdekelne hogy ezt a kėrdės miėrt merült fel benned?


akkor akarod elveszteni a szüzessėged? vagy mi miatt aggodsz?"


Nem,dehogy,én nem akarok megházasodni,meg szex nélkül is elvagyok,csak érdekelt ez a dolog,hogy ennek milyen kultúrája van,ha lehet így mondani.

2018. dec. 7. 21:58
 30/32 A kérdező kommentje:

Mikor kisgyerek voltam,onnan vannak emlékeim lagzikról,volt olyan feladat pl a menyecsketánc,vagy mi előtt,hogy a menyasszony egy guriga wc papírt rakott a lábai közé,a vőlegény pedig egy seprőnyelet vett a lába közé,és azzal kellett betalálni a lyukba.


Vagy,amikor a menyasszony egy tojást juttatott át a vőlegény nadrágján keresztül,egyik lábszártól a másikig.


Ezek mind azt szimbolizálják,hogy ugye miről is szól a nászéjszaka.

2018. dec. 7. 22:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!