Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nászéjszakán kötelező szexelni?

A nászéjszakán kötelező szexelni?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan,aki házas,és a nászéjszaka szexmentes volt?
2018. dec. 7. 13:39
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy az.... Mi örültünk annak hogy hazabírtunk menni hajnali fél 4 kor gyalog, mert lagzi helyszíne csak 2 utcányira volt tőlünk, és akkor ittasan még arra a pár percre sem akartunk autóba ülni, nem véletlenül. Inkább haza sétáltunk, a vendégeink közt voltak akik nem ittak direkt azért hogy hazatudjanak vezetni. A szertartásunk az ami a másik városban volt, hosszú leírni mi az oka, de nem is lényeges. Akkor éjszaka az a pár száz méter séta is örökké valóságnak tűnt, egyrészt azért mert letáncoltam a lábamat de szó szerint, hiába vettem fel kényelmesebb cipőt, nem sokat ért. A férjem meg nem tudta eldönteni hogy a sok ital miatt lett kába, vagy csak simán a kimerültségtől, mert ugye az előkészületek sajnos rengeteg energiánkat elvették és amikor hazaértünk akkor örültünk annak hogy az ágyig eljutottunk, még letusolni sem volt kedvünk. A férjem például csak a cipőjét vette le és úgy aludt el ingben, nadrágban vagy másnap délig ha aludtunk, még jó hogy az étterembe voltak emberek akik eltakarították a dolgainkat és ami maradt kaja meg ital, mert fix mennyiséget vásároltunk meg ha marad ha nem alapon azok a szüleimnél kötöttek ki. Egyedül csak magunkat kellett rendbe tenni meg amikor a férjem már eléggé józan volt elment az autóért hogy haza hozza. De azon a napon semmi energiánk nem volt, szex eszünkbe sem jutott.

Nem véletlen döntöttük el azt hogy nászútra csak 2 héttel később megyünk, ez így volt jó.

2018. dec. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
11%
Magyarán így jegyezték be a nőt mint tulajdonukat, onanntól kuss volt az asszony neve.
2018. dec. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
85%
Persze igen, biztos a szex az első. :D Szerencsés akinek van rá "kedve", ideje. De amikor hajnal 5-kor megy el az utolsó vendég, még ezt azt intéztek a helyszínen, pakolásztok stb, esetleg ti is józanodtok, hamarabb alszok, nézem meg az esküvői fotókat vagy számolom meg a bejövő pénzt a pihe puha ágyban, semmint hogy szexhez legyen kedvem. :D
2018. dec. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
66%
Sajna nem volt szex. De a lánykánk 3 hónapos volt így persze hogy volt szex. Előtte.
2018. dec. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
68%

engem nagyon ėrdekelne hogy ezt a kėrdės miėrt merült fel benned?

akkor akarod elveszteni a szüzessėged? vagy mi miatt aggodsz?

2018. dec. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
82%
Délelőtt tízkor mentünk haza... aludni se volt erőm, nem szexelni :D
2018. dec. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
71%
Nem kötelező. Nekem az esküvői izgalmak miatt megjött a mensim 4 nappal korábban, úgyhogy nem csináltunk semmit.
2018. dec. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk úgy alakult, hogy pirosba öltözés előtt is jutott rá lehetőség.

És még mielőtt elaludtunk volna reggel, a férjem előhúzott egy kaparós sorsjegyet, amit Ő szánt a menyecsketáncra - lekapartuk, nyertünk, nevettünk.....szexeltünk :D

2018. dec. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
6%
hát utolsó, a férjed vagy gumival a zsebében ment nősülni, vagy khm, na, nem tudom... nekem a minimum némi tisztálkodás lett volna utána, vajon arra is volt idő?
2018. dec. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
74%
Minek a gumi van gyógyszer, két ember ha szereti egymást pont nem a gumi a lényeg és van aki készül rá igen és nem prüd hogy élvezze bárhol spontán,nem csak kényszerből a gyerekért az ágyban. Utolsó ajánlom h próábáld ki élvezetből is..
2018. dec. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!