Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt az "elvált"...

Miért hiszik azt az "elvált" kisgyermekes anyukák, hogy az új nő bántja/terrorizálja/utálja a gyereket?

Figyelt kérdés

A paromnak van egy fia. A gyerek nem lehet velem, mert szerinte terrorizáljuk (a két gyermekem meg én) az ő fiúkat. Pedig eszünkben sincs bantani, sőt... A gyerek agresszív az enyémekkel, bántja őket, randalirozik, kiabál. Az új módszer pedig az, hogy a gyerek hozzánk nem jöhet, a keresztszüleinél van a láthatás ideje alatt és úgy láthatja az apja a gyereket.


Miért kell látatlanban elítélni/megítélni valakit?

Nekem is bántó, de ez főként nekik rossz, hiszen így pl együtt sem alhatnak meg ilyesmi.


2018. nov. 17. 15:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én gyerekem, te gyereked. Nincs rá megoldás.
2018. nov. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!