Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? (Sportol

Szerintetek mit tegyek? (Sportol

Figyelt kérdés

Azért fordultam Hozzátok, hogy még több véleményt halljak, és segítséget kapjak a problémámra.


Van egy nálam 20 évvel idősebb nővérem(anyaiágon). Nagyon jóba voltunk...náluk laktam több, mint másfél évig.Az elmúlt egy évben viszont megromlott a kapcsoltaunk, oly annyira,hogy nem beszélnek velem, tudomást se vesznek rólam, és már anyuval sincsenek olyan jóban mint eddig.


2 éve kajakozok, nagyon szeretem csinálni.:) a gond az hogy nővérem férje az edzőm.

Nagyon szeretem az ottani társaságot, odajár legjobb barátnőm is. A baj az hogy kb. nem is beszélünk nővéremékkel, olyan mintha nem is léteznék számukra..nem tudom miért...vagyis gondolom, de már mindet megpróbáltam, hogy jóba legyünk mind ezt sikertelenül.Lelkileg ettől teljsen kivagyok:(

Anyuval és barátaimmal is beszéltem erről...és én is átgondoltam, hogy abba kell ott hagynom a kajakozást és egy másik egyesületbe menni, vagy pedig maradjak ott továbbra is... Mind ez nehéz, mert jó edzőm volt a sógorom (mind addig míg jóban voltunk), és nagyon jól éreztem magam abban a közegben/egyesületben, mintha második családom lett volna. Az új egyesület viszont nem lesz már ugyanolyan mint az eddigi...de a kajakozást nem szeretném feladni.


Nem tudom, hogy menjek át télleg egy másik egyesületbe vagy pedig menjek oda vissza kajakozni, ahol sógorom az edző (nővérem a segítője), tudomást se vesznek rólam, és anyuval sincsnek jóba?!


És ha tudtok arra is gyógyírt, hogy nővéremékkel hogy tudnám kapcsolatunkat újra jó útra téríteni, nyugodtan írjátok le:$


Segítségeket és válaszokat előre is köszönöm!


2010. jún. 25. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mit "követtél" el, hogy ennyire megharagudtak?

Szerintem ha jogos a haragjuk, akkor egy nagyon őszinte bocsánat kérés, és beszélgetés segíthet.

2010. jún. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

huu.ez egy hosszú történet...tavaly kezdődött, mikor anyukámmal és nagynénémmel elmentünk Törökországba->és hazatérésünk után nagyon furán kezdtek el viselekedni velünk...

Ott kezdődött, hogy születésnapomon mentem edzésre és anyu felhívott hogy miért mondtam ilyeneket nővéremnek, miért beszéltem veel így?-azt se tudtam miről van szó, mert nem is beszéltem nővéremmel!!mert nem is hívott fel..kiértem edzésre és nem köszöntöttek fel hozzám se szóltak (bnőm meg a többiek meg felköszöntöttek) és nővérem még akkor sem mondott semmmit...sírva jöttem haza és mondtam anyunak h nővérem egy szót sem szólt hozzám (szép szülinap):(...

És megbeszéltük ezt az egészet, de nem kért bocsánatot...jártam tovább edzésre és sógorom egyre furábban viselkedett velem...kb. anyu ellen hangoltak engem (sógorom megmondta, hogy azért csinálja ezt mert hogy felnőtt és anyu neki fog hinni...)az elején ez így is volt, de anyu rájött hogy valami nem stimmel, mert kivagyok lelkileg nagyon....

És egyre jobban távolodtunk el egymástól....:(

Anyu és nővérem nemrégibben összevesztek...mert nővérem nem kereste anyut(nem köszöntötte meg szülinapján,anyáknapján semmit sem..)és kb. az jött le hogy mi vagyunk mindenben a hibásak...nővérem anyuval is nagyon ellenséges és nem tudjuk hogy miért...anyu azt mondta h nővéremmet befolyásolja a sógorom és szerintem is(pl. nem engedi hogy találkozzanak)...már jobb a helyzett....

de nővérem mindig elelnséges velem, úgy csinál mintha nem is lennék neki(húga)...egyszerűen nem tudom mi történt...hülyén hangzik de egyik napról a másikra nem szólt hozzám...és a sógorom keze lehet a dologban....

2010. jún. 25. 23:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egyik napról a másikra csak úgy nem haragszik meg senki. Én minél hamarabb tisztáznám ezt a kérdést. Így élni hosszú távon nem lehet.
2010. jún. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A gond csak az, hogy nem engednek magukhoz közel..nem egyszer próbáltam nővéremmel beszélni, de mindig valami kifogást kitalált vagy témát váltott...

Az egyiknapról másikra..annyit jegyeznék meg, ha tudnám hogy mi bajuk van/ miért ilyenek az első lett volna hogy bocsánatot kérek Tőlük (én nagyon lelkiismeretes vagyok, és rögtön magamban keresem az okot)...

2010. jún. 26. 00:16
 5/7 anonim válasza:
45%
Biztos megtudták, hogy mindhárman heroint csempésztetek a seggetekbe Töröko.-ból...ejnye-bejnye.
2010. jún. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj ott,hiszen fontos neked az a közeg.Ha ilyen bunkó a nővéred hogy még arra se méltat hogy beszéljen veled,akkor te is vedd fel ugyanezt a stílust,és ne foglalkozz velük.Bizti nehéz lesz,mert látom hogy ragaszkodnál hozzá,de ezért ne menj át másik egyesülethez,mert oda meg nem biztos hogy szívesen járnál edzeni.Talán eltelik egy kis idő,és észbe kap a nővéred.Ha meg nem,akkor viszont legalább kiderült hogy milyen is ő valójában.Az hogy befolyásolja a sógorod,ez nem mentség számára.
2010. jún. 26. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszaitokat!:)
2010. jún. 26. 13:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!