Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felkeressem édesapámat?

Felkeressem édesapámat?

Figyelt kérdés

mikor még ovodás voltam akkor láttam d enem emlékszek rá.

utána 2x ha láttam. van neki másik családja vagy 5 gyerekkel.így persze gyerektartást se fizetett soha.

rokonoktól tudnák kédezősködni h hol lakhat. félek a csalódástól h nem kíváncsi rám.

régen úgy voltam vele ha ő se keres akkor én se keresem.


Mit tegyek???

15/l


2010. jún. 25. 18:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%
Elvégre az édesapád, igaz? Nem hiszem, hogy megbántana téged bármivel is, még akkor sem, ha nem szívesen lát téged. Szerintem keresd fel őt. :)
2010. jún. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is felkeresném, nameg azokat a gyerekeket is. Lehet, hogy teljesen jó fejek, csak még nem ismeritek egymást :)
2010. jún. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
azt se tudják h a testvérük vagyok
2010. jún. 25. 19:06
 14/17 anonim válasza:
ezek a férfiak. szánalmas aki elhagyja a gyerekét. nekem most lesz kisbabám. az apja cserben hagyott nem kell neki a gyereke még a nevét sem adja neki...hát ilyenek a férfiak nem vállalnak felelősséget a tetteikért. sztem a szülő dolga megkeresni a gyerekét de te tudod mit látsz jónak....
2010. jún. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Na pont ezt mondom. Talán teljesen jól kijönnétek. Azt még ne feltételezd, hogy nem vagy ellene nevelve, nagyon sok oka lehet annak, hogy ez így alakult, akár kellemes csalódás is érhet, és a testvéreiddel kapcsolatban is. Az új felesége is lehet, hogy megkedvelne téged. Sosem tudhatod, lehet, hogy rendeződik a kapcsolatod. Ha pedig negatív csalódás ér, hát eddig sem volt veled, ezután sem lesz. Rosszul fog esni, elfelejted és kész, de változás nem történik, te maradsz anyukáddal.
2010. jún. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 szimpla ***** válasza:
nem olvastam végig a kommenteket...ugy hogy bocs, ha olyant írok, amit írtak már. Én is 15 éves lány vagyok...és őszintén még az apum nevét sem tudom. Én is ott tartok, hogy ismerősöktől, valakitől tudnék kérdeni, mert anyumat nem akarom ilyenekkel bolygatni. Tudom egyszerűbb lenne tőle megkérdezni, de nem megy. Én őszintén nem tudom, lehet nem örülne nekem...ettől félek a legjobban. Ha gondolod írj és beszélgethetünk :)
2010. jún. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

oké beszélhetünk!!

ez az msnem: bianka9531@hotmail.com

(nem enged privit írni)

2010. jún. 25. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!