Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felkeressem édesapámat?

Felkeressem édesapámat?

Figyelt kérdés

mikor még ovodás voltam akkor láttam d enem emlékszek rá.

utána 2x ha láttam. van neki másik családja vagy 5 gyerekkel.így persze gyerektartást se fizetett soha.

rokonoktól tudnák kédezősködni h hol lakhat. félek a csalódástól h nem kíváncsi rám.

régen úgy voltam vele ha ő se keres akkor én se keresem.


Mit tegyek???

15/l


2010. jún. 25. 18:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Amit a szíved diktál. Ha látni akarod beszélni vele akkot hajrá.
2010. jún. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Én a helyedben megkeresném,különben ez életed végéig benned lesz hogy mi lett volna ha...De!Készülj fel,lehet hogy csalódsz,ne érjen váratlanul
2010. jún. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Eddig nem keresett, nem érdekelte mi van veled, akkor most miért lenne rád kíváncsi? Szerintem ha megkeresnéd nagy csalódás érne.
2010. jún. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
én is attól tartok h nagyot koppanok
2010. jún. 25. 18:38
 5/17 anonim ***** válasza:
55%
ne keresd meg!minek?ha érdekelted volna tartotta volna veled a kapcsit!5 gyerek mellet is!ne okozz magadnak csalódást.és mit mondanál neki azon már gondolkoztál?
2010. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj! Én 19 éves fiatalember vagyok, és nemrégen (1 hónap) kerestem fel őt, és nagyon kellemeset csalódtam benne. Az amit hallottam róla, kiderült, hogy nem is volt teljesen igaz, csak egy kicsit "ellene voltam nevelve".


Azért csak óvatosan, hiszen még csak 15 éves vagy, és ilyenkor még nagy lehet a csalódás.


Azt javaslom, hogy tedd meg, ha biztos vagy magadban, és ha tudsz, akkor mondjuk idősebb testvérrel tedd meg ezt.


Sok sikert, bárhogyan is döntesz!

2010. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
még nem de gondolom tudná h ki vagyok..
2010. jún. 25. 18:39
 8/17 A kérdező kommentje:

nincs testvérem!!

de engem soha nem neveltek ellene. bármikor találkozhattam volna vele

2010. jún. 25. 18:40
 9/17 A kérdező kommentje:

volt 1 olyan eset amikor anyum munkatársa aki ismeri az "apámat" beszélgettek és kérdezte h a gyerekek h vannak??" és mondta h jól (de az 5ről beszélt)

és aztán a munkatárs mondta h én nem rájuk gondoltam hanem a lányodra.


ezekszerint ennyire nem érdeklem

2010. jún. 25. 18:42
 10/17 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér! Így csak találgatni tudsz, hogy miért nem keresett téged. 50-50% az esélyed:)
2010. jún. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!