Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelentsem fel, hogy nyugtunk...

Jelentsem fel, hogy nyugtunk legyen, de hogyan?

Figyelt kérdés
Problémám az, hogy a sógoromból már baromi elegem van, de nem csak nekem,az egész családnak. Kezdődött minden azzal,hogy elvette a nővéremet... azóta egy bunkó tróger lett, csalja Őt,stb,Nos, ez még semmi, magánügy.. két babájuk lett,elköltöztek,erre fél éve egyik délután arra értem haza,hogy felhúzott egy műhelyt a kertbe... (édesanyámnál lakunk férjemmel és 8 hós kisfiunkkal) Kérdem anyám,ez mi a ... mire, hát ide jött,mert otthon nem lehet neki.!!??? Teszem hozzá, férjemnek meg nekem abszolút nem lehet itthon csinálni semmit. Ja, ráadásul engedély nélkül húzta ide ezt a vackot, az óta minden reggel 6-este fél 12-ig megy a majomkodás, a csörömpölés, ablakot nem lehet kinyitni,száll a festék higító, a baba nem tud aludni, férjemmel egyetemben hulla fáradtak vagyunk. ha meg szólok, sógornak áll feljebb, h mi közöm hozzá. talán annyi, hogy én élek itt, és nem Ő. neki van lehetősége máshol bni a rezet nekem nincs. Már anyáméknak sem tetszik amit csinál, a porta mint egy roncstelep.. Szerintetek feljelentsem?? Már baromira közel áll hozzá. De mi lesz ha utána én leszek a szemét? mert ez tuti így lesz.. ÉShogy zajlik, tudni fogja, hogy én voltam? Mert ha én nem lépek, akkor ez egy örökkévalóság lesz,meg egy nap...
2010. jún. 25. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
És Apukád? álljon a talpára és küldje el.. és a nővérednek is szólhatsz hogy ez így egyáltalán nem lesz jó... Ha rajtam múlna, hívnám az összes férfi családtagot és elintéztetném.. még is hogy jön ehhez?
2010. jún. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jelentsd fel. Sajnos muszáj, ez esetben.

Küldj egy névtelen levelet az illetékeseknek.

Hogy úgy tudod, az ilyen és ilyen címen található telken engedély nélkül építettek műhelyt, valakitől tudod. Nézzenek utána. Persze Isten ments, hogy megtudja te voltál, mert abból családi botrány lenni.

2010. jún. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek el először a család többi tagjával és a sógoroddal,hogy tegyen valamit,tüntesse el onnan azt a műhelyt..bontsa le!Építsen máshova műhelyet.Vagy pedig ne este 6-tól fél 12-ig csörömpöljön,hanem mondjuk este 6-tól addig,míg a baba megfürdik.És ha nem változtat,akkor felfogjátok jelenteni.Beszélj a családdal a feljelentés előtt,és mondd nekik,hogy eleged van ebből az egész dologból.Anyud nem látja át a dolgot?Na ő is feljelenthetné akár..
2010. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Költözz albérletbe a családoddal. Minek vagy még ott?
2010. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Már minek költözne el?A sógor menjen a fenébe!Jelentsd hát!
2010. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

most nagyon nem értem. Ők elköltöztek, majd a ti kertetekbe épített műhelyt?

Nem kellide feljelentés ez nem az ő tulajdona. Írásos felszólítás, hogy kap 1 hetet elhurcolkodni, ha nem, akkor lebontgatjátok az egészet és átszállíttatjátok az ő telkére. A számlát pedig benyújtájátok. Ha azt nem fizeti ki, akkor lehet feljelenteni.

2010. jún. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

kedves 14:29-es. Azért,mert ez az Én helyem,nem én jöttem ide, hanem Ő. Aki megy az nem én leszek elsősorban,hanem Ő.

Kedves első: próbáltam..apukám sajnos meghalt nemrég, nővéremnek hiába papolok, még ő háborodik fel,férjem már szólt, és öcsém is, de hát hiába...

Marad a feljelentés,nincs mit tenni.

Köszönöm a válaszokat! :)

2010. jún. 25. 14:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy amíg édesanyád engedi, addig nincs mit tenni. Ugyanis édesapád halálával a nővérednek is lett tulajdonrésze az ingatlanban. Őt nem tilthatod ki a házból. Ha pedig ő engedélyt ad a férjének arra, hogy ott barkácsoljon, akkor igen nehéz pernek nézel elébe.
2010. jún. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a férjednek miért van ott több joga, mint a nővéred férjének?

Szerintem el kell költözni, ha nem tetszik valami. Egészséges felnőtt embernek nem kell az anyukájával élni.

2010. jún. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!