Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányba, szeretethiányba...

Magányba, szeretethiányba belehalni?

Figyelt kérdés
A szüleim,nagyszüleim halottak,tesvérem,párom nincs.22 vagyok.Szorongok egyedül,nagyon szomorú vagyok,és úgy érzem belhalok a magányba,illetve,hogy senkinek nem vagyok fontos...
2018. nov. 4. 18:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
Lány vagy fiú vagy?
2018. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Lány.Bár jobban szerettem volna fiú lenni,de sajnos ezt dobta a gép.
2018. nov. 4. 18:15
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi a foglalkozásod? Vagy mit tanulsz?
2018. nov. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Semmi és semmit,mivel komoly betegségeim lettek fizikálisan időközben...
2018. nov. 4. 18:22
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miből élsz? Ki tart el? Aki eltart, annak csak fontos vagy, másképp nem csinálná.
2018. nov. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
Ha bezárkózol és nem nyitsz a külvilág felé, akkor valóban nehéz lesz. Létezik önsajnálat és kell is néha az embernek, de van egy pont, ahol fel kell állnia és továbblépni. Ha egyedül nem megy, akkor kérd pszichológus segítségét. Ha a szüleid, nagyszüleid halálát nem tudod feldolgozni, akkor gyászterapeuta segíthet.
2018. nov. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Megélek majd valahogy talán a jövőben is,de nem tart el senki.Eddig volt,amit tárgyat pénzzé tettem meg volt egy kis tartalék.Ennyi.
2018. nov. 4. 18:28
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
Akkor épp ideje, hogy elkezdj dolgozni. Az majd segít lelkileg is.
2018. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Viszonylag kicsi városban élek,szerintem itt nincs gyászterapeuta.Ha lenne sem tudnám megfizetni sajnos jelenleg.A pszichológusom kedvezményes órabérben dolgozik,csak azért tudom megfizetni.Olyan komoly betegségem van,ami állandó rosszulléteket okoz,így a munka kilőve.Pedig voltak álmaim...
2018. nov. 4. 18:36
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Menj el dolgozni, addig is emberek vesznek körül, legyen ez bolt, vagy iroda. Így a nagy ő megtalálására is nagyobb esélyed van. Iratkozz be könyvtárba. Ez is egy időtöltés és nem is túl költséges. Esetleg járj el nyelvtanfolyamra, konditerembe, addig is emberek között vagy, bár ez már költségesebb. De mindenekelőtt a munkával kezd, hogy legyen bevételed.
2018. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!