Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan ezt érdemelném?

Komolyan ezt érdemelném?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon hosszú a történetem. Ott kezdem hogy van egy 5 éves fiam a páromnak egy 14 éves fia. Köztünk a párommal 18 év a korkulonbseg. Én mikor osszejottem vele a szüleim kitagadtak. Szerencsére annyit javult a kapcsolatunk hogy már beszélünk. Jelenleg 2 éve vagyok eggyutt a párommal és másfél éve lakunk eggyutt. Olyan fél év eggyutt éles után kezdődtek a gondok. Elkezdett apró dolgokban hazudozni én meg sajnos elég féltékeny vagyok. Ez ratette a bélyegét a kapcsolatunkra. Most hétvégén odáig fajult a dolog hogy megvert azért mert kikapcsoltamm este 10 kor a tvt. Azóta nem beszél velem azt mondta végzett velem. Nem is szól hozzám vagy ha igen bunkón..en nagyon lelki vagyok. Úgy gondolom ezt a verest nem érdemeltem.sose járok el sehova napi 9 órát dolgozok haza érek főzök mosok takarítok. Én úgy gondolom többet érdemlek. Anya és nő vagyok a rohadt életbe. Ne haragudjatok de annyira fáj ez. Tudom hülyeség itt az én gyönyörű 5 éves fiam de annyiszor gondoltam már az öngyilkosságra. Talán nem is merném megtenni inkább felnyirtam a párom szemét. Mert én nagyon szerettem őt.. Köszönöm hogy ezt leirhattam..
2018. okt. 22. 14:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem véletlenül tagadtak ki a szüleid, gondolom tudták, hogy egy senkiházival jöttél össze és vitted oda a kisfiad. Fogd meg magad, hívd fel őket és kérj bocsánatot, hogy igazuk volt. Azonnal kapd össze a fiadat és menj onnan.
2018. okt. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyadek lattak elore....van akit nem lehet megteveszteni. Te meg tul fiatal voltal. Nem veletlenul valasztott a gyoker sem 18 evvel fiatalabbat. A korabeli nok mar atlatnak az ilyen suttyon.

Anyadek vissza fognak fogadni, hivd fel oket.

2018. okt. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Első körben mindenki belefut ebbe. Kiállsz mellette, mert szerelmes vagy, összeveszel a szülőkkel, aztán kiderül, hogy ők a jó pár évtizednyi tapasztalatukkal látták előre, amit te kis naivan még nem. Ez volt a tanulópénz. Nem érzéketlenségből írom, hanem mert keresztülmentem ezen, csak engem nem tagadtak ki és nem volt gyerek a dologban. Én anno azt tettem szóvá, hogy nem tartom el tovább, keressen munkát, mert nem állapot, hogy én fizetek mindent, ő meg délig alszik, aztán leül a gép elé, esetleg heti egyszer szán rám öt percet és megd*g, de abban sincs köszönet. Irdatlan pofon, aztán még ő volt megsértve. Utólag látom a jeleket, látom, hogy először érzelmi terrorral kezdett, aztán úgy gondolta, az anyja után engem is pofozhat.


Nem, nem ezt érdemled. Senki nem érdemli meg sem a lelki, sem a fizikai bántalmazást, legyen az nő vagy férfi. Az első pofon után jön a többi, látod, nem bánta meg. Innentől két lehetőséged van, tönkrevágod a saját és a gyereked életét vagy összepakolsz és költözöl. Szerinted milyen mintát kap a fiad, ha így folytatod? Ő is nőket fog verni? Vagy egy rettegő idegbeteg lesz belőle? Esetleg árva? Legyen benned némi önbecsülés. Különben is, egy agresszív, vén hülye, ennél százszor jobbat kaphatsz még. 27/L

2018. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm költözünk edesanyamekhoz. Bár nagyon fáj és nagyon sírok de itt van a kisfiam aki erőt ad
2018. okt. 23. 19:32
 15/15 anonim ***** válasza:
Fuss és vissza se nézz!
2018. okt. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!