Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan ezt érdemelném?

Komolyan ezt érdemelném?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon hosszú a történetem. Ott kezdem hogy van egy 5 éves fiam a páromnak egy 14 éves fia. Köztünk a párommal 18 év a korkulonbseg. Én mikor osszejottem vele a szüleim kitagadtak. Szerencsére annyit javult a kapcsolatunk hogy már beszélünk. Jelenleg 2 éve vagyok eggyutt a párommal és másfél éve lakunk eggyutt. Olyan fél év eggyutt éles után kezdődtek a gondok. Elkezdett apró dolgokban hazudozni én meg sajnos elég féltékeny vagyok. Ez ratette a bélyegét a kapcsolatunkra. Most hétvégén odáig fajult a dolog hogy megvert azért mert kikapcsoltamm este 10 kor a tvt. Azóta nem beszél velem azt mondta végzett velem. Nem is szól hozzám vagy ha igen bunkón..en nagyon lelki vagyok. Úgy gondolom ezt a verest nem érdemeltem.sose járok el sehova napi 9 órát dolgozok haza érek főzök mosok takarítok. Én úgy gondolom többet érdemlek. Anya és nő vagyok a rohadt életbe. Ne haragudjatok de annyira fáj ez. Tudom hülyeség itt az én gyönyörű 5 éves fiam de annyiszor gondoltam már az öngyilkosságra. Talán nem is merném megtenni inkább felnyirtam a párom szemét. Mert én nagyon szerettem őt.. Köszönöm hogy ezt leirhattam..
2018. okt. 22. 14:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Nyilván nem érdemled meg és pont hogy neked kéne "megsértődnöd" meg végezned vele és nem neki veled. Hagyd ott a fenébe ez nem normális felnőtt nő vagy ráadásul anya ha már benned nincs meg az hogy ott hagyd akkor gondolj arra hogy ez lesz az új normális és hogy a gyerek is fog kapni ha nem is akkor még ki fogja készíteni ez egész életre hogy ezt látja otthon. Ne legyél akarat gyenge sokkal jobbat érdemeltek ennél.
2018. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon jól mondta ,itt A VÉGE.Nagyon gyorsan kapd össze magad,és menj a gyerekeddel egy biztonságosabb helyre.
2018. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Argloss ***** válasza:
98%

Nem a párod szemét kell felnyitni, hanem a sajátodat. Hiába szereted a darazsakat, ha allergiás vagy rájuk, akkor nem ülsz bele a darázsfészekbe, mert belehalsz.

Az öngyilkosság nem opció, anya vagy, felelősséggel tartozol a gyermekedért. Pontosan ezért kellene drasztikusan változtatnod az életeden, mert se neked sem a gyermekednek nem jó, ha ilyen ember mellett kell élnie.

2018. okt. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Felnyirtad? Ezt h érted? Egyébként ha magad miatt nem is,a fiad miatt amint tudsz költözzetek el. Ne ebbe nőjön fel!
2018. okt. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Kifakult a rózsaszín napszemüveg. Elég hamar.
2018. okt. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
A párod nem fog változni, neked kell lépned a fiad és a te érdekedben. Cuccolj össze, és hagyd ott, mielőtt a fiadra is kezet emel.
2018. okt. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor mindig ez a kérdés, hogy ezt érdemlem? Pedig az igazi kérdés hogy továbbra is így éled-e az életed.


Ahogy kivettem igen, és legközelebb is meg fog verni. Nem azért mert megérdemled, hanem mert hagyod.

2018. okt. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem ezt érdemled, és a kisgyereked sem ezt érdemli. Hogy anyja önpusztításon gondolkozzék. Húzzatok el onnan! Anyaotthon- azután a szüleid biztos visszafogadnak.
2018. okt. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Lépj minél előbb, és legközelebb jól nézd meg, kit választasz társadnak!
2018. okt. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Ha szerinted többet érdemelsz, akkor hajrá, tegyél érte. Akkor ne pazarold el az életed egy ilyen semmirekellő, legalja emberre. Hagyd el.

Ha viszont vele maradsz, és hagyod magad, akkor ezt is érdemled, ne haragudj.

Ez a te döntésed, hogy mennyire tartod magad.

2018. okt. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!