Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek az alábbi...

Ti mit tennétek az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A helyzet az hogy egy telken élünk édesanyámmal és a párjával. Családi ház lévén itt mindig van kutya, sajnos sok a betörés is. Nem egyszer védett már meg minket. Amióta van eszem a kutyákhoz azóta mindig az én gondjaimra bízzák, de sajnos kb 2 évvel ezelőtt elpusztult a kis kedvencem. Akkor kértem édesanyámat hogy ne hozzanak ide másik kutyát mert nekem még nem esne jól és amúgy is menhelyről szeretnék hozni majd a későbbiekben. Nos, 2 hét nem telt el, ide hoztak egy szaporitótól vásárolt Huskyt. Gyönyörű kutya, de sajnos nem foglalkoznak vele. Nem oltatják, a kutya annyit sem tud hogy marad. Rengeteg energiája van, de nem tudja levezetni. Nappal egy körülbelül 3x3 méteres helyen van elzárva. Azt ígérték kiviszik sétálni, nem tették. Veszélyes a gyerekekre nézve. Nekünk 2 kisgyermekünk van, és szeretném ha úgy nőhetnének fel hogy ne kelljen félniük az állattól, megmerjék simogatni, játszani vele. Szeretnék ide hozni egy kutyát de nem emellé mert esélytelen össze szoktatni őket. Az elöző kutyájuk egy ismerősnél van, mert ugyanígy bántak vele (az láncon volt) és megharapta a kisfiam fejét. Az apukája lélekjelenlétén múlott hogy nem lett tragédia. Édesanyám szerint csak kicsit nyálas lett a fiam feje és amúgy sem lett semmi baja... Mit tennétek a helyemben? Tehetetlennek érzem magam velük szemben.


2018. okt. 22. 11:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
81%
Reménykedj, hogy valamelyik szomszéd hamarosan feljelenti a kedves édesanyádat állatkínzásért, mert egész nap ketrecben tartani a kutyát, az konkrétan kínzás. Az egy munkakutya, napi 4 óra mozgás lenne a minimum szegénynek.
2018. okt. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!