Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki feltett...

Van itt olyan, aki feltett egy kérdést, és a kapott válaszok közül hasznosította valamelyiket, ezáltal javult a családi kapcsolata?

Figyelt kérdés
csak kíváncsi vagyok, mert a múltkor éppen ezen gondolkodtam. Sok kérdést tesznek fel és sok hasznos választ kapnak rá általában ahogy én látom, és jó lenne tudni, hogy van-e olyan akinél változott valami, akárcsak saját magában:)
2010. jún. 24. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Családi kapcsolatban még nem tettem fel kérdést,mert úgy vagyok vele,hogy több éves gondot nem lehet annyival megoldani,hogy "költözz el"...Arról nem is beszélve,hogy mindenki a saját verzióját írja le,és egy idegen nem lát bele igazán a dolgokba...

De tettem már fel kérdéseket pl: fürdőruha ügyben,vagy olyan esetben,hogy hol találok meg egy dalt vagy filmet..Ilyenkor tényleg kaptam hasznos tanácsokat,mert volt aki tudott segíteni.(ezúton is köszönöm nekik)

2010. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.:s pedig keresztanyámró tettem fel egypár kérdést..és arra sem érkezett igazán hasznosítható válasz:S:P
2010. jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Családi kapcsolatokban nem szoktam feltenni a kérdést, mert általában mindig olyan válaszok vannak, ahogy az előttem szóló is írta: "költözz el"

Politika rovat jó, ott lehet aztán csak igazán vitatkozni.

2010. jún. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én tettem fel kérdést, kaptam is mások által hasznosnak vélt válaszokat.

Nem javult a dolog, inkább csak rosszabbodott. De nem a válaszadók a hibásak, hanem én.

2010. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen =) Én szoktam itt a családiban kérdezni mert kicsit problémás a családom. Gyakran jönnek hasznos válaszok, de más kérdés meghallgatni, mint meg is tenni... de volt már párszor olyan, hogy kaptam itt olyan választ, ami korábban eszembe se jutott volna, megcsináltam, és jól sült el, sokat segített =)

17/F

2010. jún. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült jó döntést hoznom egy helyzetben. Ideges és sértett voltam (joggal), aztán valamelyik kedves válaszoló megértette velem, hogy nincs értelme. Ezáltal jó döntést hoztam, amit nem bánok.
2010. jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én igen,de még csak egyet.De hasznos volt.
2010. jún. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!