Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám miért nem enged el?

Anyukám miért nem enged el?

Figyelt kérdés
Ma van 4-5 napig a városba fesztivál. Anyukám nem akar elengedni avval az indokkal hogy tegnap elmentél sétálni barátnőddel. Nagyon összevesztem anyukámmal. De nem az hogy félt engem vagy nem tudom mert összes barátomat ismeri akikkel kimennék és jóba is van velük. Nagyon szeretnék kimenni még ma is. De hogy vegyem rá anyukámat?Barátaim haza is kísérnének.
2010. jún. 24. 14:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Korod?
2010. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
16/L
2010. jún. 24. 14:38
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
itt kérdés az is hány éves vagy,este vagy nappal akarsz elmenni?az én lányom 16 éves és én sem engedem el minden nap (ha este van a program)de napközben elmehet napi szinten is.Anyukád mennyire tart megbízhatónak?ha veszekszel vele rosszabb lesz a helyzet(tapasztalatból tudom)
2010. jún. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
este felé 8 körül 11 ig kb. de hazakísérnek haverjaim akik idősebbek és ők vigyáznak rám mindig. Megbízik bennem anyukám evvel nincs gond.
2010. jún. 24. 14:40
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismeri az idősebb barátaid, jöjjenek el hozzátok, mikor mennétek, és mondja meg anyukádnak, hogy vigyáznak rád, és haza is kísérnek. Mikor 16 voltam, 4 illetve 7 évvel idősebb unokatesóimmal mindig elengedtek, mert vigyáztak rám, szóval próbálj beszélni vele, nem iszol, nem cigizel, megbízhat bennetek. És időbe hazaérsz
2010. jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy barátaim a buszmegállóban várnak idáig nem akarnak eljönni. Valahogy hogy tudnám rávenni anyukámat hogy elengedjen?
2010. jún. 24. 14:47
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
Mi lenne, ha ma nem mennél? Figyelj, én is 16 éves lány vagyok, és ha egyszer azt mondja anya, hogy nem mehetek akkor nem megyek. Nem értem mire jó hisztizni. Ezt a napod kihagyod, majd mész holnap. Egyébként meg "ezzel", nem evvel.
2010. jún. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
75%

Milyen jófej barátook, mért nem mennek el hozzátok?

Ha anyukád nagyon aggódik, akkor talán ők meg tudnák nyugtatni, hogy vigyáznak majd rád..de hogyan, ha el se mennek érted?:O

15/L

2010. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Felhívni se tudják anyukádat? vagy legalább a az egyik jönne ide?Nem tudom mennyire válik ez be, de segíts délután, vagy ha van nagyobb tesód, vagy apukád, aki beszélne vele???Hogy nagyon szeretnél ott lenni. Gondolom fent marad, amíg haza nem érsz/értek, de tényleg kísérjenek haza, hogy lássa. Azt is meg lehet, hogy rácsörögsz,oda adod a haverod, aki megmondja, hogy hazakísérnek, ne aggódjon.(14 39 es vagyok)
2010. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat elírtam, 14 45ös vagyok! nem a 39 es
2010. jún. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!