Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek félreértem a...

Szerintetek félreértem a helyzetet, hogy kezeljem ezt le?

Figyelt kérdés
Az a helyzet alakult ki mostanában, hogy egyre többet megyünk el különböző programokra a családommal és a szüleim barátaival, akik egy párt alkotnak. A probléma az lenne, hogy a férfi állandóan néz, folyton keresi a szemkontaktust, csipkelődik, fura megjegyzéseket tesz és próbál hozzám érni. Nagyon kellemetlenül érzem magamat és nem tudom, hogy ez a szüleimnek vagy a férfi párjának hogy nem tűnik fel, de egyszerűen nem tudom, hogy mit tegyek. Az egyik kérdésem az lenne, hogy most félreértem-e vajon a helyzetet, a másik pedig, hogy hogy kezeljem ezt le? Nem szólhatok rá, hogy fejezze be, ez ultra kellemetlen lenne a párja előtt, vagy nem is tudom, hogy fogalmazzam meg, így is elég kínos ez nekem, én nem akarok semmi kellemetlenséget okozni nekik, bár az köztudott, hogy a férfi eléggé félrekacsintgató típus. :/
2018. okt. 20. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Ne vedd fel. Nem kell törődni vele,és akkor észreveszi,hogy ez nem pálya. Addig, amíg félreérthetetlen jeleket nem küld, ne állj le vele vitatkozni. viszont ha lép, akkor szólj a szüleidnek is, és a nőnek is
2018. okt. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Kényes helyzet akár ez az igazság akár az. Én első körben távolságtartóbb és jóval kimértebb lennék vele. Megjegyzéseknél szólnék, hogy ez engem kellemetlenül érint. Ha hozzám probálna érni láthatóan félrehúzodnék és szintén megjegyezném, hogy nekem ez túl közletlen.
2018. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Én kerültem sajnos ilyen helyzetbe,szorakozohelyen a mosdóban rám nyomult a pasi miközben a menyaszonya kint volt a tánctéren aki amugy osztálytársam volt.. Én leálittottam,mert fogdosott is,kifogással kimentem,ott nem szoltam h ne legyen égő,másnap szoltam a csajnak h kihez készül hozzámenni,hát én lettem a ribi,ő hozzáment azota is csalja a csávo mindenkivel aki kapható.. Sajnos vannak ilyen férgek,és vannak buták akikkel megtehetik ezt a játékot. :(
2018. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%

Hány évesek vagytok?

Te a férfi, a párja.

2018. okt. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Hát, nem kéne neked a szüleiddel és az ő barátaikkal programokra járkálnod.
2018. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%

Kedves utolsó! Szerintem a te eseted több pontban eltér a kérdezőjétől.

Míg nálad egyértelmű volt a helyzet, addig a kérdező a kérdés alapján maga sem biztos benne, hogy közeledésről van, szó vagy csak a férfinek több közvetlenség fér bele a barátságba mint neki, vagy probál viccelődni mivel a kérdezőt esetleg túl szótlannak, merevnek gondolja és probálja oldani a hangulatot.

Ez melett egy wc-ben (vagy más kevsésbé nyilvános helyen) való egyértelmű nyomulásnál nyilván nem probálnék beszélgetni hanem erényesen lépnék fel az illetővel szemben, de ez itt szerintem még korai hisz két kimenetelű is lehet a történet. Ahogy te jól tetted, hogy szoltál a barátnőnek mivel én is tudni akarnám, még ha fájna is és ha első felindulásból téged is hibáztatnálak, míg a kérdező esetében felesleges szólni a barátnőnek mert 1. mit mondana?

Szia Évi a barátod mintha multhéten szemezett volna velem mikor mentünk balatonra majd mintha át is akart volna ölelni amikor wc-n voltál.

Szerintem mindannyian érezzük, hogy a csaj ha kicsit is normális kinevet érte

2. ha féltékenykedő tipus de a pasi ártatlan akkor azért szülnél veszekedészt egy pár között mert probált jóban lenni veled és valószínűleg ezért tennéd tönkre a pár és a szüleid viszonyát?

Persze lehet az is, hogy a pasi sáros, ebben az esetben vagy leveszi, hogy ez reménytelen vagy ha nem és egyértelműen jelzi ezt, akkor ráérsz majd beavatni mást.

2018. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Álj, álj, álj!!!


"Nem szólhatok rá, hogy fejezze be, ez ultra kellemetlen lenne a párja előtt, vagy nem is tudom, hogy fogalmazzam meg, így is elég kínos ez nekem"


Bakker, miért is te érzed magad kellemetlenül ilyen helyzetben??? Ha te mint lány/nő nem érzed magad jól a társaságában, akkor igenis tedd szóvá. Ez az évszázados kussoljon a nő, már nagyon az agyamra megy. Ha a pali nem ért a testbeszédből, vagy az elutasítás csak jobban ingerli, akkor igenis szólni kell. Ha a párja is hallja, az még jobb, had' hallja csak, legalább szemmel tartja.


Egy megsemmisítő pillintás és megmondani neki, hogy "oké, eddig türelmes voltam, de mostmár áljon le, mert nekem kellemetlen"

2018. okt. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Na, basszus, olyan mérges lettem, hogy az álljt is 1 l-el írtam :D
2018. okt. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!