Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Páromnak egy hete könyörgök....

Páromnak egy hete könyörgök. Lustaság, nemtörődömség vagy mi?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást, fel sem merül bennem, hogy nem szeret...viszont nagyon bánt valami, és ezt ma neki is elmondtam...kíváncsi vagyok mit gondoltok. Hétvégén kellene találkozzunk a párommal. Jelenleg 3oo km-re vagyunk egymástól másfél hónapja nem találkoztunk (egyébként 3 éve vagyunk együtt...)

Folyton problémák adódtak amiért úgy nézett ki nem tudok hazamenni, de minden kavicsot megmozgattam és úgy néz ki mégis haza tudok menni. Egy unokatestvére eljegyzésére kellene mennünk hétvégén annyit kértem, hogy már ha hazáig eljutok keressen addig járatot, vagy oldja meg valahogy, hogy eljussunk (már ha én megoldottam hogy 3oo km-ert megcsinálok...) napok óta érdeklődöm h na, mivel megyünk? Ő meg csak annyit mond, nem tudja, nem volt ideje megnézni...már csak két nap van és még mindig nem volt "ideje"...két telefonba kerül...kicsit úgy érzem ez neki nem fontos és ezek csak kifogások és valami van amit nem akar elmondani....rákérdeztem semmi...szerinte rémeket látok, és "tudnom kéne milyen, az utolsó percre hagyós típus"...de mondjátok meg, ha másfél hónapja nem láttátok a párotokat nem szervezkednétek már egy héttel azelőtt hogy biztosan minden összejöjjön? Eddig hallgattam, de már csak két nap van és még mindig semmi...nagyon megbántott és már azon is gondolkodom, hogy haza sem megyek...:(

21-L


2010. jún. 23. 22:25
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Hát igen egy nappal előtte, minden lezsírozva...

férfiaaaak:-O

2010. jún. 25. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!