Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érez egy anya mikor sírni...

Mit érez egy anya mikor sírni látja a 15 éves lányát?

Figyelt kérdés
Nem mondhatom el mi van velem.Ezt tényleg nem. Most azt hiszi, hogy nem bízom benne?
2010. jún. 23. 21:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ne félj. Ő az édesanyád. Akármilyen is legyen, ha nem is tudja szavakkal, vagy tettekkel kifejezni, nyugodt lehetsz, hogy belül a szíve mélyén 100%osan támogat. Még ha ezt 15 évesen nem is tudod megérteni. Én sem tudtam, de idővel rájöttem ezekre a dolgokra.
2010. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
becsúszott a baba? ha ez a gond szerintem mond el neki
2010. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

:)


Nem, dehogyis. Ő lenne az első aki tudna róla.

2010. jún. 23. 22:13
 14/22 anonim ***** válasza:
mi az amit nem mondhatsz el? és legfőképp miért nem? ..mert lehet hogy csak te hiszed azt hogy ezt már nem értené meg..pedig az anyák sok mindent megértenek, és lehet hogy utólag szomorú lesz hogy pedig tudott volna segíteni..de ha tényleg olyan beállítottságú az anyukád (vallás v bármi) hogy ezt már nem akkor az más helyzet..
2010. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Eltitkoltam előtte a barátom 9 hónapig. Soha nem örült neki, sőt, megkaptam, hogy k*rva vagyok. A tanulás sem megy jól, bekell valljam, és tudtam, hogy rá fognak ujjal mutogatni, őt hibáztatták volna. Eddig simán is ment, de most olyan helyzet állt elő (ezt viszont nem részletezném), hogy sűrgősen el kéne mennem hozzám minimum 3 napra. Tehát igazából engedélyt szeretnék, de ezt nem fogja lenyelni nekem, hogy eltitkoltam, és most ráadásul engedélyt is szeretnék.
2010. jún. 23. 22:22
 16/22 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy a vonatút 2,5 óra csak oda. Így egy napra nem megyek.
2010. jún. 23. 22:23
 17/22 anonim ***** válasza:
Eltitkoltad?? Uff, ez gázos. Hát akkor marad a kamu. Habér ezt nem nagyon szeretem. De a helyzetből adódóan. Mond, hogy oszitárshoz mennél. Ha van egy jó kis barátnő az falazhat is.
2010. jún. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Leírtam az okát. Vagyis hát először nem titkoltam, aztán muszáj voltam amint látod.

És pont ezaz, hogy hazudni nem szeretnék, nagyon nagy bűntudatom lenne. :\

2010. jún. 23. 22:26
 19/22 anonim ***** válasza:
hát ha anyádtól azt kaptad hogy k*a vagy akkor simán titkold el és menj el a barátodhoz..mondhatod azt hogy a barátnődnél alszol ahogy az előttem szóló is említette...ha van ilyen barátnőd akkor még falazhatt is csak vigyázz nehogy az ő anyukája vegye fel a telefont vagy ilyenek, de akár el is szökhetsz..csak akkor lehet hogy hazahoz -.-"
2010. jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Biztos nem fogok elszökni. Sőt azokat is megvetem akik ezt teszik. És ha lesz valami bajom? Lebukok? Hogy fogok a szemébe nézni?

Mindegy, elmondom neki, végülis nem veszthetek semmit.. max mégegyszer megkapom a "dícséretet"..

2010. jún. 23. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!