Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érez egy anya mikor sírni...

Mit érez egy anya mikor sírni látja a 15 éves lányát?

Figyelt kérdés
Nem mondhatom el mi van velem.Ezt tényleg nem. Most azt hiszi, hogy nem bízom benne?
2010. jún. 23. 21:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém semmit. Hiába bőgtem 15 évesen rengeteget miatta, a elgkevésbé sem hatotta meg. Vagy más miatt.

Persze lehet neked megértőbb jutott.

2010. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát, igazából eddig mindent elmondtam neki, és megértett úgy-ahogy, ezért most nem tudom mennyire fogadja el hogy most ez előtte tényleg titok marad.
2010. jún. 23. 21:53
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy igazi anya ilyenkor nagyon szomor,megértő..de persze egy picit benne van az érzéseiben,hogy "jajj,a pici lányból nagy lány lett..és hamarosan asszony lesz a lányból!":D
2010. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nem érzett semmit annak idején,tudják ,hogy kisirod magad s utánna minden rendben szoval nem érdekli anyira,,,
2010. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt mintha kicsi lányát látná sírni Szívesen segítene megvédené mindentől és mindenkitől,és meg szeretné vigasztalni (én is anya vagyok első kézből tudom )És igen szerintem valószínű azt hiszi legalábbis én arra gondolnék
2010. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ezt az édesanyám tudná csak megmondani. Jajj de sokat látott sírni 15 évesen. Ott bőgtem az ölébe. Volt, hogy ő is sírt. egy pasi miatt, aki azóta a párom :D Szerintem szenved ő is úgy ahogy te. Én legalább is ezt láttam anyukámon. Nem tudom milyen jellegű a probléma, de sztem nincs oylan dolog, amit egy jól működő anya-lánya kapcsolatban ne mondhatnál el neki. Talán megkönnyebbülnél, és mivel ő tapasztaltabb tanácsot is adhatna. Vagy csak lelki támasz lenne. Ha ne mondhatsz el mindent, ami nekem elég érdekes, akkor csak mondj el annyit amit feltétlenül szükséges. Így nem érzi azt, hogy nem bízol benne. Emellett szerinte ő is szenved és fél, hogy mi bajod lehet. ne kínozd ezzel. Mondj annyit amennyit úgy ítélsz, hogy éppen elég, hogy megértse. De ne menj bele a részletekbe, ha neked az gázos.
2010. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

az enyém folyton azon pörgetné az agyát,hogy vajon ki bánthatott meg és mivel.

kérdezgetne.


volt már ilyen és kb 5. kérdésre el is találta,pedig nem volt könnyű.akkor elmondtam neki részletesen és megvígasztalt.utána sokkal jobb volt.

2010. jún. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű, hogy magába néz, és azt kérdezi: mit rontottam el, hogy a gyermekem, akit a világon a legjobban szeretek,nem meri nekem elmondani, hogy mi a baj.Kinek mondhatná el, hiszen én ő vagyok, a testemből egy rész.

59N

2010. jún. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 BlackSword ***** válasza:
Nem tudom, hogy neked milyen édesanya jutott, én fiú létemre, és mert nem volt más mindent elmondhatok neki -pedig időnként falra tudnék másznitőle- és a mai napig is rengeteg mindent megbeszélünk... Szerintem ha nagy a baj, akkor mond meg neki nyugodtan... De végül is Te tudod... Van tippem, de inkább nem lérdezek rá...
2010. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nyugodtan rákérdezhetsz. ;)


Köszönöm mindenki válaszát. Ezt úgy veszem, hogy szerintetek helyesebb, ha elmondom. Engem is valahogy így kérdezget, hogy "mi a baj,kibántott.."?! :)

Egyébként attól félek, hogy nem fog megérteni,meg egyébként sem a legsegítőkészebb ilyen téren.

2010. jún. 23. 22:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!