Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha olyan munkatárs...

Mit tegyek, ha olyan munkatársaim, akiknek semmi jogalapjuk nincs erre, számon kérik az időmet munka közben?

Figyelt kérdés
Ilyenek pl, hogy hol voltál ekkor és ekkor. Új vagyok a helyen, fiatal is, de ezek az emberek nálam alacsonyabb beosztásban vannak idősebb létükre. Nem vagyok főnök, félreértés ne essék.
2010. jún. 23. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

1 ne lógj munka közben

2 nem kell velük foglalkozni

2010. jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hadd kérdezzenek, te meg nem válaszolsz.
2010. jún. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ez mindenhol így van,ha leültök 5 percre pihenni téged baszogatnak nem az idősebbet,tudom milyen:)
2010. jún. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem a kedvencem: miért beszélgetek munkaidőben....ez akár 5 perc is lehet, még a régi emberkék órákig "főzögetnek" és megbeszélik a vacsoracsatát
2010. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
miért nem túlórázom, itt ez a szokás (amikor munkaidő után szintén csak a trécselés megy)...bocs de van családom....
2010. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez volt. Jelenleg munkát keresek, de legutóbbi melóhelyemen(cba ban voltam) Mindenért piszkáltak) mert új voltam, ráadásul próbaidős. Merthogy nincs olyan hogy kajaidő, és most beülsz 20 percre, hanem megeszed a kaját a kenyeres helyiségbe, nem beszélgetsz munkaidő közben senkivel, ők bezzeg beszélgethettek..
2010. jún. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Réti bubuzér ***** válasza:
100%

"Dolgom volt."

"Semmi közöd hozzá."

"Dolgoztam, ellentétben veletek."

"Méca3,14csába."


Vérmérséklettől függően tessék választani.

2010. jún. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt sok ember csinalja, akkor nem lehet, hogy a munkaddal nincsenek megelegedve? Lustanak latnak, aki a munka helyett massal tolti az idejet? De amugy ha nalad alacsonyabb beosztasuak, tenyleg nincs joguk szolni, a fonoknek van...ha o meg van veled elegedve, akkor ne torodj veluk, de azert gondold at, hogy lehet-e okuk ra, hogy ezt kerdezik toled tobben is...mert ezt ok nelkul tobb ember nem szokta kerdezni.
2010. jún. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem sem zörög a a haraszt,ha nem fújja a szél!Ha nincs igazam,akkor meg elnézést!
2010. jún. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Van egy hely, ahova be vagyok osztva, meg van ez a másik, ahol nagyjából szívességből besegítek, itt b*szogatnak mindig. Napi 1-2 órát ott vagyok, segítek nekik és az a bajuk, hogy miért nem többet, miközben az oda beosztott emberkék pletykálnak, ill. ott sincsenek.

Általában itt is az ebéddel van a gond, ebédelni nem akarnak elengedni.

Ha azt mondom, h dolgom van, akkor megkérdezik, hogy mi dolgom. Volt már, hogy láttak ebédelni menni és leb*sztak, hogy miért ebédelek!

Egyelőre nem akarok nekik nagyon durván visszaszólni, de ha nem tágítanak, az lesz.

Köszi a hozzászólásokat!

2010. jún. 23. 18:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!