Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? Adjon vki...

Mi tévő legyek? Adjon vki tanácsot!

Figyelt kérdés
Itt a nyár, mindenki bulizik,szórakozik ezerrel,én meg nem csinálok semmit,csak itthon ülök a lakásban.Az összes barátom dolgozik nyáron,így nincs idejük,ezt meg is értem,de kezdek depis lenni:(
2010. jún. 23. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el melózni te is :)
2010. jún. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, de most úgy nézki lesz meló. Nah, de nem kiabálom ki előre. Én is így voltam több, mint egy évig. Unalmas. Filmeztem, takarítottam, megtanultam főzni...
2010. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Foglald el magad egyedül, amíg a többiek nem érnek rá, addig te még jól érezheted magad! Pl. menj nyelvtanfolymara, szépítsd a szobád vagy a lakást, sportolj (bicikli, görkori, futás, stb), rajzolj, kézműveskedj, írj novellát, regényt, olvass (könyvtár)... Ha fiú vagy akkor is sok mindent csinálhatsz ezek közül! A lényeg, hogy legyen benne testmozgás is, és mindenképpen mozdulj ki otthonról, naponta! Ha csak egy séta, akkor is.

2010. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?Hol laksz? nemed?
2010. jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
17/L és pest :) köszi a tanácsokat
2010. jún. 23. 15:31
 6/8 anonim ***** válasza:
ha gondolod ird priviben az msned beszélgethetünk ..:) 18L (bp)
2010. jún. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

pesten 17évesen találnál melót simán.


ezenkívül ezer dolgot csinálhatnál. séta a parkban, bringa kori, stb..

2010. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
már próbáltam munkát keresni,nem találtam :|
2010. jún. 23. 16:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!