Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem bírom így. (lent)

Mit tegyek? Nem bírom így. (lent)

Figyelt kérdés

Barátnőm mostanában mindig egy másik lánnyal van. Annyiszor meg mondtam neki h nekem ez rossz, nincs bajom a másik lánnyal, de unom hogy mindig ott van mindenhol. Ráadásul most 1 hónapja van egy barátja (ami engem egyáltalán nem zavar, örülök h együtt vannak)és a barátjának a társaságával nem érzem igazán jól magam. Meg is mondtam bnőmnek de kb mintha a falnak beszéltem volna. Mondta hogy ő meg nem akar azokkal lenni akikkel én.. persze hétvégén meg a ballagási buliba ott hülyéskedett az én haverjaimmal.. mindegy.. Lassan úgy érzem felesleges vagyok, sok barátom van, legszívesebben keresnék mást, de annyi közös emlék van, meg a nyárra is annyi mindent terveztünk :( Ja meg mostanában mindig cigiznek azzal a lánnyal, nem azt mondom nagyon ritkán rágyújtok ha jól esik, de ők szívják rendesen.. akár parkba, discoba bárhol. Testvérem mondta is h látta őket, meg hogy örül h én nem vagyok olyan. De régen nem volt ilyen a barátnőm.. miért lett ilyen? :( Szerintem már jobban kedveli a másik csajt mint engem.. akkor miért nem mondja meg? Jaaa meg pár hónapja még ő írt rám MSN-en hogy a legjobb barátnője vagyok-e még egyáltalán .. még ő kérdezi :( Mit csináljak?:( nagyon el vagyok keseredve :( köszi aki segít!

14/L


2010. jún. 23. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

én is megjártam ezt az utat, pár éve...

szerencsére már túl vagyok rajta.

nagyon nehéz volt, mert nekünk is rengeteg közös emlékünk van, de sikerült.

azóta egész jóban vagyunk egymással, de lett egy másik barátnőm, akivel sokkal jobban érzem magam és igaz, hogy kevesebb ideje vagyunk legjobb barátnők, mint az előzővel, de már most több közös dolgaink vannak, amin mindig lehet röhögni.

keress más barátnőt, tudom, hogy nagyon nehéz, de hidd el, az se jó, hogy arra vársz, hogy hirtelen olyan lesz, mint régen!!!

észre fogod venni idővel, mennyi új barátnőd lett, és hogy mennyire kinyílt a világ körülötted!

15/L

2010. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!