Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre most mit reagáljak?

Erre most mit reagáljak?

Figyelt kérdés
ahhoz, hogy megértsétek, miről van szó, és min vagyok kiakadva, tudnotok kell, hogy édesapám és a testvére, a keresztapám 10 éve nem beszélnek egymással, haragban voltak, mára már enyhültek az indulatok, édesapámnak jogos volt a felháborodása, ebbe most nem mennék bele. a gond itt az, hogy keresztapámat meghivtam 3 éve a ballagásomra, amire nem jött el, hivatkozva arra, hogy fél apa viselkedésétől. nagyon kiborultam, mert küldött egy üdvözlölapot és x ft-t, amitől százszor többet ért volna ha lejön! nagyon megharagudtam rá, én se beszéltem vele sokáig, de aztan sikerült megértenem, megbékélnem, ismét tartottuk a kapcsolatot egészen addig, mig el nem érkezett ismét egy családi összejövetel, ami szomaton lesz, és meghivtam rá(diplomaoszto). nem jön el. meghivtam, azt mondta hogy olyan dolga van amit máskor nem tud elintézni. ez kicsit átlátszó nem? egyszerüen nem tudom mit gondoljak, tudom, hogy megint leküld x pénzt, azt gondolva, hogy ezzel kiengesztel.pedig nem. nagyon rosszul esik, hogy igy viselkedik, apukám se haragszik már rá, és olyan jol esett volna, ha legalább a diploma átadását megnézi, ha már ballagásra nem jött el. most megint eljátszuk a 3 évvel ezelőttit? megint legyünk haragba? amit nem szeretnék, de egyszerüen erre mit lehet lépni:(?
2010. jún. 22. 22:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mond meg neki hogyha nem jön el akkor a pénz sem kell, mert ezzel nem tud kiengesztelni.

Hátha a fejéhez kap.


Első válaszoló voltam.


Tudod nállam is ez a baj, nővérem egy évben 1szer jön látogatni, hivni csak akkor tud ha valami a fülébe jutott ami neki nem tetszik, és mindig azt kérdezi mit kérsz szülinapodra? mit kérsz ballagásra, karácsonyra, névnapra....és nem érti meg hogy nekem nem ajándék kell hanem testvéri szeretet, mert az minden ajándékot felül mulna...de hiába...állitolag nem ér rá. :(

2010. jún. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
keresztapám helyett meghivtam még pár barátomat, akiket azért nem akartam, mert annyira nem ismerik a rokonságot szülöket, de rájöttem , hogy ők azok akik igazán szeretnek, fontosak nekem és közelállnak hozzám, igy velük fogok foglalkozni, és nem pazarlom olyanokra az időmet, akik semmibeveszik az érzéseim! a szombati nap pedig csak az én napom, igy azzal szeretnék lenni, akivel én akarok! és nem fogok könyörögni senkinek!
2010. jún. 23. 00:48
 13/13 anonim ***** válasza:

Az én ballagásomon a keresztapám kint ült a kertbe mert össze van veszve az unokatesójával, ballagásra nem jött el, azt mondta dolga van, de tuti h a bizonyos személy miatt nem jött el arra se.Én leültem vele beszélgetni, megkértem h jöjjön be legyen velünk, ő elmondta az ő indokait és megértettem.

Beszéld meg te is, hátha lesz valami változás

2010. jún. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!