Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért én vagyok a rossz?

Miért én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

A bátyám egyfolytában piszkál, beszólogat,nyúz,verekszik stb... Viszont mostanában én is visszaszólok, cssztetem, nem jobban, mint ő szokott, sőt. Anya viszont engem szid le, hogy miért vagyok vele ilyen, hisz mostanában "egész normálisan viselkedik".Nem értem. Én vagyok a rossz testvér, aki csszteti a szerető bátyját. Pedig egész életeben ő macerált, miért baj, hogy egy kicsit viasszaakarom neki adni?Miért nem ért meg anya, ésmiért látja úgy, hogy én vok a gonosz?

Amúgy 2 évvan a köztünk mármint a tesóm, és köztem



egy bizonytalan lány


2010. jún. 22. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Hát jó kérdés de minden anya ilyen :S Mindig a kissebb a rossz én sem értem ...
2010. jún. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Nálunk mindig én vagyok a rossz,pedig én vagyok az idősebbek és van egy öcsém.Úgy látszik,hogy mindig a fiúk a csodagyerekek és ők soha nem hibásak semmiben.

Köztünk 2,5 év van.!

Üdv!

2010. jún. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
13, 15, augusztusban leszünk 14, 16
2010. jún. 22. 21:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk én vagyok az idősebb, és nálunk is a kisebb volt a "tündibündi". Am egyszer olvastam, hogy a lehető legrosszabb a 2 év korkülönbség testvérek között. A fiús dologgal is egyet értek, amit egy korábbi válaszoló írt. Mondanám, hogy beszélj anyáddal, de nem hiszem, hogy sokat érne...:( A legjobb, amit tehetsz, hogy elkerülöd.
2010. jún. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves bizonytalan lány!


Gondolkodj el rajta,miket mondtál,vagy cselekedtél ellene,Vele szemben,és hogy Ő miket mondott és cselekedett Veled szemben.Szerintem rá fogsz jönni,hogy mindketten egyformán rosszindulatúak,és gyerekesek vagytok.Vagy mindketten visszavesztek az arcotokból,vagy örökké rossz testvérek maradtok.Az én párom húga például egy darab zsömlét sajnál a saját bátyjától,ha hazamegy.Ha Ti nem ilyen szinten vagytok,akkor még van visszaút.

2010. jún. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert a fiúk mindig úgy csinálják h ne vegyék észre.

Nálunk ugyanez volt szegény kisfiú mért bántom, beszéljek vele rendesen stb... csak a kisfiú nem tudta mi a megfelelő hangnem, majd kinövitek.. köztünk is most már egyre szorosabb a kapcsolat

2010. jún. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat!
2010. jún. 28. 17:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!