Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből lehet észrevenni, ha az...

Miből lehet észrevenni, ha az embert csalja a párja?

Figyelt kérdés

Egy kérdésben olvastam, hogy az ember úgyis észreveszi ha a párja félrelép. De miből?

Engem még nem csaltak meg, így nem tudom, mit is kéne észrevenni.


2010. jún. 22. 18:01
1 2
 11/13 anonim válasza:

1.: Ha benézel a paplan alá és 6 lábat látsz.

2.: Ha benézel az ablakon és a párod lovagol éppen, de te még csak most érsz haza.

3.: Ha a gázszámlán az van írva: természetben fizetve.

4.: Ha a páod bejelenti üdülni megy élete szerelmével, majd rádcsapja az ajtót.

Per pillanat csak ezek jutnak eszembe, ha ezeket észleled kezdj el gyanakodni.

2010. jún. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha ritkább lesz a szex, ha sűrűbb lesz (kompenzál!), ha hirtelen elhalmoz virágokkal, vagy ajándékokkal (szintén kompenzál, meg a bűntudat), ha őrzi a telefonját, még a wc-re is viszi magával, ha az addig ismert email/iwiw/facebook jelszavát megváltoztatja, ha mindig törli az smseket a telefonjából (mondjuk ezt csak úgy tudod meg, ha belenézel, az meg nem szép dolog). Ezek a kézzel fogható jelek, de persze amit a többiek írtak, az érzelmek, a figyelem hiánya is észrevehető lehet.
2010. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre hogy furcsa volt velem és nézzegetem neten és rákerestem a szórakozóhelyre ahol volt a havrja szülinapján ahova csak fiúk mehetek és ott láttam, hogy kevert vele. De, buli után kedden a csaj felvette msn-re de, ő azt mondta látta mecsen és dumáltak és a csaj kérte el az msn címét!Én meg el is hittem neki :(
2010. jún. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!