Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből lehet észrevenni, ha az...

Miből lehet észrevenni, ha az embert csalja a párja?

Figyelt kérdés

Egy kérdésben olvastam, hogy az ember úgyis észreveszi ha a párja félrelép. De miből?

Engem még nem csaltak meg, így nem tudom, mit is kéne észrevenni.


2010. jún. 22. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem törődik veled, sokat eljár, ha női parfümőt érzel rajta,mindig talál vmi kifogást az ágyban.. nekem most ezek jutottak az eszembe.
2010. jún. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ez olyan megérzés. Furcsán viselkedik a párod, hideg veled.
2010. jún. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A rokonok körében mikor fény derült a megcsalásra, nem voltak ilyen jelek amiket irtál.

2naponta egyszer volt, hogy 1 órával tovább maradt ki, de a közlekedésre fogta. Nem volt parfüm-illata, nem szűnt meg a 2 ember között a szex.

Nem voltam gyanú sms-ezgetések vagy hívások.

2010. jún. 22. 18:09
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ahogyan azt a második írta: más, mint addig. Bár az első válaszoló is jókat írt.
2010. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg, vannak nagyon profik akik ilyen hibákat nem vétenek, és akkro a feleség/férj észre sem veszi..Szóval igen megvannak a szokásos jelei, de sok olyan is van, amikro nem jönnek rá, hiszen ugyanúgy viselkedik meg minden.
2010. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A rokon-lány is úgy bukott le, hogy az anyja szólta el magát. Ez meg ugye nagyon ritka eset.
2010. jún. 22. 18:12
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki nem akarja, az nem hagy ilyen jeleket, hogy parfüm-nyom, és meg lehet hihető okkal is oldani a kimaradozást. Nem ebből jönnek rá az emberek.

Csak ha két ember között szerelem van (vagy volt valamikor), és ebbe a képbe bejön egy harmadik személy, a partnerem gondolatai körülötte forognak, és nem körülöttem, nem beszél már velem olyan kedvesen, nem bókol, nem látom a szemében azt, hogy imád, akkor van gond.

Nem feltétlen megcsalás, de gond van.

2010. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ma 18:15

Ezzel nagyon egyetértek. :)

2010. jún. 22. 18:17
 9/13 anonim ***** válasza:

Simán meg tudják oldani, hogy ne legyenek nyomok! A volt pasimnak se okozott gondot. "Mintaférjként" viselkedett itthon, volt szex is, meg minden...boldog voltam!!!!

Amíg ki nem derült, hogy a legjobb barátnőmmel is dug...

Azóta volt már másik barátom, ő meg egy szemét alak volt!!!

De talán a mostanival boldog lehetek! :)

21/L

2010. jún. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én sajnos tapasztalatból mondom, de én ugy vettem észre hogy eleinte kezdett elhidegülni tőlem kiment telefonálgatni ha kérdeztem ki az akkor azt mondta egy barát,De igazán azzal bukott le hogy hazajött és éreztem rajta azt a bizonyos "szexszagot" és mivel velem nem csinált semmit rájöttem:( És két nap mulva bevalotta:(
2010. jún. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!