Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit is kéne bizonygatnom, és...

Mit is kéne bizonygatnom, és kinek?

Figyelt kérdés
Leszögezném, hogy én eléggé zárkózott ember vagyok, mármint lelkileg. Simán szóba elegyedek bárkivel, simán tudok bármiről és bármennyit beszélni, ha annak semmi köze sincs a közvetlen magánéletemhez. Ergo beszélek mondjuk a gyerekkoromról de csak nagyvonalakban, vagy beszélek szüleimről, testvéreimről, páromról de szintén csak nagyvonalakban. Nem vagyok az az érzelmeit kiteregetős fajta. (nyilván ez a közvetlen környezetemre - tehát a családomra - nem vonatkozik) Erre ma megkaptam a munkatársaimtól, hogy ők őszintén kételkednek abban, hogy én szeretem a páromat, mert szinte sosem beszélek róla semmit sem, max. annyit, hogy hétvégén elmentünk egy túrára de itt be is fejezem. Igen, ez így van, de a munkahely az munkahely, a család az család. A munkahelyemen nem szeretek a családomról beszélni, és itthon meg nem beszélek a munkámról, vagy csak annyit, amennyit nagyon muszáj. Két különböző dolog a kettő. Van olyan munkatársam, akit naponta szó szerint 6-8 alkalommal hív a férje, hogy hol van és mit csinál, van olyan aki 15 percnyi gyaloglásra lakik a munkahelytől mégis hozza-viszi a férje kocsival, mert annyira féltékeny rá, van olyan aki nap mint nap elpanaszolja mind a három emeletnek, hogy tegnap hogy és min veszett össze a férjével, van olyan aki azt is elmondja, hogy hányszor és hogyan szexeltek és így tovább. Oké, ők ilyenek, ha én nem vetem meg őket ezért, akkor ők engem azért miért vetnek meg, mert nem beszélek a párkapcsolatomról? Miért kellene a munkahelyemen bizonygatni azt, hogy én szeretem a párom?
2010. jún. 22. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

:) De édeees lehetsz, el tudlak képzelni. Ne haragudj, de olyan jót mosolyogtam soraid olvasása közben. Olyan filmszerűen írtad le, nagyon tetszett. Te ilyen vagy, ez van. Én sem vagyok egy fecsegős típus, bár most épp szerelmes vagyok, és szívem szerint mindenkinek elcsivitelném :), ezt el kell fogadni. Jótanács: Holnap ha bemész, mondd ezt a kollegináknak:


Huuu Csajok, tegnap ahogy hazamentem, ez az ember egy nagy szál gyulai kolbásszal a kezében várt, és elkezdte ütni a fenekemet azt ordibálva, hogy nutellát akar nyalni a nagyibugyimból.Utána elkapott, kivitt a kertbe és elkezdett kergetni, miközben egyik kezével a gyolyóit csipkedte. Csak azt nem értem miért vette fel anyum melltartóját...



Na ha ezt előadod, nem fognak kíváncsiskodni, soha többet. ;)

2010. jún. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát első jó nagyot nevettem:D


szerintem sem kell bizonygatni h szereted a párod te ilyen vagy ezt el kell fogadni....Mond el nekik is h ne haragudjanak de te nem kevered a magán életet a munkával.Nem szeretsz róla beszélni ennyi.

2010. jún. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is szereetm a férjemet, és senkinek semmi köze hozzá.

Na még csak az kéne, hogy a főnököm véleményt formáljon ez ügyben, vagy a munkatársnőm... rögtön érdeklődnék, hogy ennyire ráérnek-e, mert mindkettejüknek tudnék olyan területet találni a munkájában, amivel éppen foglalkozhatna (még a főnökömnek is, hehe...)

A szeretet, szerelem egy intim dolog, aki ezt kibeszéli, megosztja, szétkürtöli, pláne nagyobb társaságban, azzal gondok vannak. Ja, és nem valószínű, hogy őszinte:)

Az igazi szerelemnek sokszor nincsenek is látványos elemei, én tudom, hogy a férjem mikor símogat meg ÚGY, hogy az felér egy vallomással, és tudom hogy mit bénázik néha a kávéval mire behozza reggel (ő nem iszik kávét) mert én nehezebben kelek fel... ez a szerelem...

..és én sem tudom elmagyarázni, és nem is akarom senkinek, hogy miért nem szólok még este fél tizenkettőkor, hogy fejezze be a játékot a számítógépen, miért őt fizettük be egy masszázsra és nem engem, miért nézzük gyakran a Comedy Centralt pedig én nem rajongok érte...

sorolhatnám.

Ezt hogyan lehetne már megosztani pont munkatársakkal?...

2010. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

szerintem jó ha picit adsz magadból azzal ha tudatod te milyen vagy pl.: ez feljebb található a gyulai kolbászos történet szuper

mert az emberek kíváncsiak/de nem feltétlen rossz szándékkal/ és ha titkolózol rosszabbul jársz,mert kitalálják ők hogy mi is van veled :)

adj hát story-t nekik

2010. jún. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez intim dolog.
2010. jún. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem kell bizonygatnod azoknak az embereknek..elég ha a bárodnak bizonyítod.
2010. jún. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem beszélek ilyen dolgokról,szexről pláne nem esetleg ha olyan közeli kapcsolatban vagyok valakivel annyira jóban vagyunk hogy elmondhatok neki ilyen részleteket.Amúgy magánügynek gondolom.Erre fel természetesen prüdnek vagyok beállítva egyesek szemében..hát ez van.
2010. jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bárod-párod* bocsi elírtam
2010. jún. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!