Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom a családját választj...

A barátom a családját választja helyettem?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy már 2 hónapja megbeszéltük a barátommal, hogy az én szüleimmel elmegyünk nyaralni a nagyszülőkhöz (külföldre). Közbejött neki egy előre nem tervezett tanfolyam, amire a szülei beszélték rá. Emiatt csúszott volna a nyaralás, de itthon megbeszéltük a szüleimmel, hogy megvárjuk, h levizsgázzon. Közben ők is szervezkedtek otthon, hogy elmennének egy hétre Hajdúszoboszlóra, ami ugyanarra a hétre esik, mint a mikor az én nagyszüleimhez mennénk. Ehhez hozzá tartozik, hogy az apukája ritkán tud kivenni szabadságot és így nem tudnak bármikor menni... De akkor is! Ezt már hónapokkal hamarabb megbeszéltük...

Ráadásul van egy olyan érzésem, hogy az anyja nem igazán kedvel engem... Nem tudom miért, csak úgy érzem. Amikor találkoztunk, akkor szinte rögtön arra kérdezett rá, hogy honnan jöttem, mit dolgoznak a szüleim, mintha legalábbis azonnal az anyagi hátteremet akarta volna lecsekkolni...:O Tudni kell róluk, hogy viszonylag vagyonosabb családról van szó. De a barátommal nincs is köztünk emiatt probléma (anyagi dolgok)...

Most viszont úgy érzem, hogy az anyja dróton rángatja, hiszen tegnap még azt megígérte anyukámnak, hogy eljön velünk, ahogy hazament a családjához, már homlok egyenest mást mond... Engem zavar, hogy ennyire befolyásolható és őszintén szólva nincs kedvem egy ilyen értelmetlen versengéshez a jövendőbeli anyóssal!!!

Mit tegyek?


2010. jún. 22. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Az én álláspontom a "sz@rnirá" huzz a nagyihoz egyedül. én ezt tenném mert-1:már régebbi progi és a végtelenségig nem halogathatod 2:a kapcsi alakulásáb be folyásolja azaz a srác kihez húz-mama pici fia/a lovagod
2010. jún. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Mennyi idősek vagytok?
2010. jún. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Hagyd a fenébe ezt a pasit,az ilyenekkel nem érdemes még szóba állni sem.Az ilyenekkel nagyon rosszul jár a jövendőbeli feleségük,jobban tennék ha anyucival maradnának.
2010. jún. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én 21 vagyok, a barátom pedig 20...

Köztünk látszólag minden rendben, de aggódom a jövőnk miatt... Mivel, ha anyuci így folytatja, akkor ki tudja még mik lesznek itt!

2010. jún. 22. 19:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Így van, ha most nem áll melléd, később se fog. Nélküle a szülei talán nem tudnak elmenni?
2010. jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, de most emiatt dobjam ki? :O
2010. jún. 25. 22:10
 7/7 anonim ***** válasza:
csak kérdezz rá arra h vagy-e neki annyira fontos hogy ezt elmagyarázza a boszorkány annyának is!
2010. jún. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!