Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még aki "szégyelli" a...

Van még aki "szégyelli" a családját? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Úgy értem azt, hogy "szégyelli", hogy olyan a felfogásuk, hozzáállásuk, amit elfogadhatatlannak, vállalhatatlannak érez más normális emberek előtt.
2011. nov. 15. 23:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én szüleim a kocsmába járnak nap mint nap. Igaz csak 1 órát vannak ott, de akkor is. Bár hozzám jönnének el minden nap, bár a kocsma 4-5 száz méterrel közelebb van.
2011. nov. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom 3-4 milliós adósságot csinált majd pszihés dolgai hatására lopott és kukázott. A sógorom alkoholista. Szerinted a párom dicsekszik a családjával?
2011. nov. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Igen.

Apám hazudós és tenyérbemászó

Apósom hipohonder

Anyósom természetgyóggyásznak tanul

Sógorommal meg nem lenne baj,ha nem napi24órát ülne a gép előtt játszva

2011. nov. 16. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja persze az nem baj, hogy term.gyógy-nak tanul, csak ne akarjon megtéríteni mindenkit/bárkit.Elég idegesítő

Unokatesóm alkesz.

Egy másik gyógyszerfüggő

A nagynéném volt férje meg őrült. Rájuk gyújtotta a házat

Anyum apja, meg megásta a családjának a sírját egy vita után. no comment...

2011. nov. 16. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nálunk csak apám az, akinek féltem bemutatni a barátom. Nem azért mert szégyelltem, csak előre látom, hogy egyikőjük sem tudja visszafogni magát. Apám most már bírja a barátomat, meg a barátom is bírná apámat, de kötelességének érzi, hogy engem megvédjen, ezért amikor apám bánt (érzelmileg, nem fizikailag), akkor látom az arcán, hogy meg tudná ölni. Amúgy nem szégyellek senkit, nincsenek ilyesmik a családomban:)
2011. nov. 16. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Apám a legdurvább alkoholista,ha bevan állva nincs se anya,se istene,bárkit lehord bárhol.Anyum rokonsága szintén isznak.Apum rokonsága meg mást se csinál csak szidják anyumot,bárki előtt :(
2011. nov. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Istenem mennyi alkoholista szülő :S:S:S

Nálunk is ugyan ez van,kivétel nélkül mindenki iszik.

2011. nov. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Apám iszik. Hál istennek nem agresszív tőle, de én akkor is szégyellem.
2011. nov. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezekkel az alkoholista emberekkel csinálni kellene valamit.Sajnos a kényszer elvonást megszüntették amikor ugyanis ha bizonyítottan alkoholista valaki akkor a családtagok aláírnak 1 papírt és beviszik az illetőt akár akarata ellenére is és kap gyógyszeres kezelést vagy egy bizonyos beültetést ami arra jó hogy piszok rosszul érezze magát ha alkoholt iszik.
2011. nov. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyám egy agresszív diktátor. Képtelen bárkit is szeretni saját magán kívül. Csak az a fontos, hogy neki mindene meglegyen, minden úgy alakuljon, ahogy ő akarja. Sosem mondta nekem,-gyerekként sem- hogy szeret, vagy igen ezt vagy azt jól csináltam. Mindenért ordít, már normálisan meg sem bír szólalni; durván sértő módon mocskolódik, sokszor alaptalanul. Igénytelen, minden házimunka teher neki, a saját sarát igyekszik másra kenni; azért ilyen a lakás mert én lusta disznó vagyok, meg apám is. (már rég nem élek velük,munkába járok, saját háztartásom van, ha szépen kérne megcsinálnám, de úgy, hogy üvöltözik minden kis sz@rért, na úgy nem...egyébként nem nyolcvan éves, még simán beleférne neki is némi házi munka.)Apu jó ember,de anyám mellett teljesen befordult: nyugtatókon él, ideggyenge és már ő sem tud normálisan megszólalni. Rasszista, gyűlölködő idegenek előtt és az utcán is. Mindenkinek beszól -.-

Anyámmal már egyáltalán nem tartom a kapcsolatot, apuval napi szinten, bár anyám tiltja tőlem XD Sajnos a családját senki sem választhatja meg

2011. nov. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!